Blogerzy gotują z czytelnikami

Ruszył konkurs „Integracje kulinarne z blogerami” organizowany przez Amikę. Kto ma największy wpływ na nasze stołowanie się? Oczywiście pasjonaci! Blogerzy prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowych przepisów, a ich czytelnicy nie pozostają im dłużni. Nadszedł więc czas na zintegrowanie najlepszych kulinarnych pomysłów, które poznamy już po wakacjach.

Aby wziąć w udział w konkursie, wystarczy wysłać swój autorski przepis do jednego z trzech blogerów biorących udział w zabawie. Jej celem  jest wyłonienie najlepszych pomysłów na zupę, danie główne i deser. W ramach Integracji kulinarnych  Amica zaprosiła do współpracy autorów trzech poczytnych blogów: Gotuję, bo lubię; Just My Delicious oraz Wypieki z Pasją. Konkurs jest prowadzony indywidualnie na łamach każdego z nich i obejmuje trzy etapy poświęcone kolejno przepisom na zupę, pomysłom na danie główne i deserom. Każdy z nich kończy się integracją kulinarną blogerów z czytelnikami, czyli spotkaniem podczas którego zostaną wypróbowane zwycięskie przepisy.

Zwycięzcy wyłonieni w ramach „Integracji kulinarnych” spotkają się w listopadzie na gotowaniu finałowym, które wyłoni najlepszy trzydaniowy posiłek „Integracji kulinarnych z blogerami” Amiki. Do 20 czerwca czytelnicy mogą nadsyłać przepisy na zupę, od 18 lipca do 8 sierpnia – pomysły na danie główne, a pomiędzy 12 września a 2 października blogerzy czekają na propozycje deserów. Szczegóły dotyczące konkursów można znaleźć na stronie Integracji kulinarnych pod adresem: www.integracjekulinarne.pl oraz na blogach: http://gotowaniecieszy.blox.pl/html, http://justmydelicious.blogspot.com/ i http://wypiekizpasja.blox.pl/html.

Nagrodami w ramach „Integracji kulinarnych z blogerami” są czajniki elektryczne AMICA dla najlepszych w każdym etapie konkursu oraz piekarniki AMICA dla uczestników spotkania finałowego.AMICA Wronki SA
to lider w produkcji urządzeń AGD na polskim rynku, oferujący szeroki wybór sprzętu wolnostojącego i do zabudowy.  Marka Amica jest jedną z najcenniejszych polskich marek, darzoną największym zaufaniem w kategorii dużych urządzeń gospodarstwa domowego, chętnie wybieraną przez klientów, co potwierdzają badania niezależnych ośrodków badawczych.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)