FHU Domex nagrodzony przez Newsweek

Rodzinne firmy należą do grupy najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw. Domex Sp. J. został nagrodzony przez Newsweek w rankingu firm rodzinnych jako najszybciej rozwijająca się duża firma w województwie Świętokrzyskim.

Metodyka rankingu

Ranking Firm Rodzinnych Roku wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne. Podstawą nagrodzenia uczestników rankingu jest dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata 2008, 2009 i 2010. Celem rankingu jest także promocja firm, dla których przyjazna atmosfera, stabilność firmy oraz satysfakcja zatrudnionych w niej osób są stawiane na pierwszym miejscu.

Uroczyste wręczenie nagród

Nagrody dla najlepszych Firm Rodzinnych Roku 2011 wręczane są podczas uroczystych Gal w miastach wojewódzkich. Gala w Kielcach odbyła się 13 kwietnia 2011 roku. W imieniu firmy Domex Sp. J. nagrodę odebrał Rafał Stasiak, dyrektor marketingu spółki. Uroczystość była okazją  do poznania przedstawicieli innych firm rodzinnych, które odniosły sukces i znalazły się w rankingu.Grupa Domex

Grupa Domex działa w Polsce od ponad 20 lat i zatrudnia ponad 1300 osób. Grupa łączy w sobie sześć typów działalności. Większość spółek powiązana jest z branżą RTV AGD Multimedia. Domex prowadzi sieć sklepów Multimedia RTV AGD pod marką Media Expert.

Firma jest liderem w branży na rynkach lokalnych, oferując największy wybór, najlepszych marek w najlepszych cenach. Działania firmy Domex są ukierunkowane na wzmocnienie brandu Media Expert w Polsce oraz ciągły rozwój.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert