„Gdzie Wedel ukrył Złotą Pisankę”? Już to wiemy!

17 kwietnia w Warszawie, Trójmieście i Katowicach odbyła się gra miejska: „Gdzie Wedel ukrył Złotą Pisankę”. Już po raz drugi firma Wedel zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy pełnej emocji, przyjemności i najlepszych słodyczy. Chociaż w każdym mieście zwyciężyć mógł tylko jeden zespół, przez cały czas wszystkim uczestnikom dopisywały doskonałe humory.

W każdym z miast gra rozpoczęła się punktualnie o 12.00. Uczestnicy wyposażeni w mapki oraz karty zadań musieli wykazać się spostrzegawczością, zwinnością oraz znajomością Wedlowskich słodyczy. Wszyscy bardzo ambitnie podchodzili do zadań, a o wyznaczonej porze zespoły zjawiły się pod sceną. Na mecie emocje rosły z minuty na minutę, najpierw podczas losowania 4 zespołów przechodzących do rozstrzygającego quizu i w końcu podczas finału, gdy emocje sięgały zenitu. Chociaż uczestnicy byli doskonale przygotowani i wydawało się, że wiedzą wszystko o marce Wedel, w końcu udało się wyłonić zwycięzców.

W Gdańsku pisankę ze złota wygrali: Daniel Gawlik, Maciej Baczyński, Łukasz Materny.
W Katowicach zwyciężyły: Katarzyny Koza, Anita Mańka, Julita Rączkowska.
W Warszawie nagrodę główną otrzymały: Karolina Błażejczyk i Monika Brzyska.

Wedel zadbał o to, aby nikt nie odszedł z pustymi rękoma i dla wszystkich uczestników gry przygotował słodkie nagrody pocieszenia.

Dziękujemy wszystkich za doskonałą zabawę i życzymy Wielkanocy pełnej przyjemności i radości.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)