GRUPA SANITEC na Targach ISH we Frankfurcie

Innowacyjne rozwiązania, designerskie produkty, ekologiczne podejście i cała gama użytkowych udogodnień – oto podsumowanie tegorocznej edycji największych na świecie targów wyposażenia łazienek i urządzeń sanitarnych.

Za nami globalne targi wyposażenia łazienek, systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz instalacji wodnych. Imponujące wydarzenie we Frankfurcie co roku gromadzi setki wystawców – w tym liderów branży ceramicznej.

Tegoroczne edycja zaskoczyła rozmachem i atrakcyjnością oferty. Najnowsze trendy dyktowała między innymi Grupa Sanitec, która zaprezentowała kilka produktowych nowości. Premierę miała m.in. linia mebli łazienkowych Silk, seria myDay, a także kolekcja Preciosa 2.

W stylistyce dominowały proste formy – zarówno w ceramice, jak i meblach łazienkowych. Zaokrąglone linie przełamywały surowość geometrycznych kształtów, dodając nowym produktom lekkości i wdzięku. Poza nowoczesnym designem zaprezentowano także unikalne rozwiązania zwiększające komfort użytkownika. Popularnością cieszyły się funkcjonalne toaletki łazienkowe (praktyczny sposób na przechowywanie akcesoriów do makijażu), podświetlane lustra, czy eleganckie i pojemne stołeczki, na których można nie tylko przysiąść przed kąpielą, ale także wykorzystać jako pojemnik na ręczniki i przybory toaletowe.

Zainteresowanie wzbudziła także seria dla przedszkolaków – kolorowe szafki, sedesy i umywalki zachwyciły zwiedzających. Ciekawym rozwiązaniem komunikacyjnym podczas targów były także wszechobecne iPady, dzięki którym przejrzenie pełnej oferty marek Keramag i Koralle okazało się nadzwyczaj łatwe.

„Tegoroczna edycja targów ISH była dla nas bardzo udana” – komentował Marek Petraszek, Showroom Specialist, który reprezentował Grupę Sanitec, na co dzień sprawujący nadzór nad podkrakowskim salonem ekspozycyjnym marki KOŁO w Modlniczce. „Staramy się aranżować nasze stoisko w taki sposób, by pokazać produkty w rzeczywistym otoczeniu – dlatego ekspozycja przygotowana była z najwyższą starannością. Goście pytali przede wszystkim o sprawdzone rozwiązania, ale także o nowości z sektora Bath&Shower, jak choćby kabiny prysznicowe S600, czy te, które projektował dla nas włoski designer, Antonio Citterio”.

W najbliższym czasie przed nami polskie premiery ISH’owych nowości – już na początku kwietnia w ofercie KOŁO dostępna będzie nowa seria ceramiczna Preciosa 2 oraz kabina prysznicowa S600. Ponadto na rynek wejdzie seria mebli Domino XL.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )