Razem z Wedlem na Święta

Wedel, jak co roku, przygotował specjalną świąteczną ofertę wielkanocną. Na bazie tradycyjnej, wedlowskiej czekolady powstało wiele produktów nawiązujących do świąt. Najważniejszymi produktami są oczywiście Czekoladowe Pisanki, ale również tradycyjne produkty Wedla zyskały świąteczną oprawę.

Wedlowskie Czekoladowe Pisanki są połączeniem tradycyjnej receptury mlecznej czekolady, doskonale znanej i cenionej przez polskiego konsumenta, z pyszną niespodzianką w środku. Czekoladowe Pisanki dostępne są w trzech rozmiarach, a ich wielobarwne opakowania w soczystych zieleniach, fioletach, brązach i czerwieni zachęcaja konsumentówdo ich kupna.

Jedna z propozycji to wedlowskie pisanki (120g) z nadzieniem w trzech samkach: toffi, wanilia lub truskawka. W kolorowych opakowaniach mieści się sześć pisanek.

  • Pisanki czekoladowe z nadzieniem waniliowym 6 szt. Cena/waga:około 10 zł/120g
  • Pisanki czekoladowe z nadzieniem truskawkowym 6 szt.Cena/waga: około 10 zł/120g
  • Pisanki czekoladowe z nadzieniem toffi 6 szt.       Cena/waga: około 10 zł/120g

 Wedel przygotował również pisanki w całości wykonane z wedlowskiej czekolady (25g). Pakowane są one osobno w bajecznie kolorowe sreberka, mogą się więc nimi bawić i dzielić także najmłodsi. Dodatkowo pięknie służyć mogą jako uzupełnienie tradycyjnych dekoracji świątecznego stołu i koszyczka.
Czekoladowe pisanki
Cena/waga:około2,50 zł/25g

 Specjalna propozycja to ogromną czekoladową pisankę (210g). W eleganckim złotym opakowaniu, podkreślającym wyjątkowy charakter produktu, znajdziemy zawiniętą w srebrzyście błyszczącą folię, czekoladową pisankę odlaną z najlepszej wedlowskiej czekolady.  
Czekoladowa pisanka
Cena/waga:około 15,00 zł/210g


Wedel postanowił nadać nową oprawę także swoim tradycyjnym, dobrze już znanym produktom. Wśród nich wymienić można zawsze chętnie kupowane Ptasie Mleczko®, Mieszankę Wedlowską oraz czekolady. W okresie wielkanocnym opakowania tych produktów będą wzbogacone żywymi wiosennymi motywami kwiatowymi.

Oprawa handlowa
Wedel pamiętał o przygotowaniu ekspozycji handlowej dla swojej oferty wielkanocnej. Intensywne i soczyste kolory stojaków, displayów oraz taśm zdobiących ekspozycję paletową komponują się ze świątecznymi opakowaniami oferty wielkanocnej Wedla i sprawiają, że ekspozycja produktów jest doskonale widoczna.


Wsparcie marketingowe
Oferta Świąteczna Wedla, kierowana zarówno do handlu nowoczesnego, jak i tradycyjnego została przygotowana, jako całość kampanii Wielkanocnej. Oferta, jako jeden z elementów tej kampanii jest wspierana programami handlowymi dla sklepów i konsumentów, oraz rodzinną kampanią outdoorową pod hasłem „Razem na Święta”.

Działania związane z Wielkanocą, tak jak wszystkie działania marki od jesieni 2009 prowadzone są  na platformie „Wedel. Fabryka Przyjemności”. Jej celem jest wzmocnienie tożsamości Wedla, jako ponadczasowego dostarczyciela przyjemności oraz uwspółcześnienie komunikacji marki.

Wszyscy zainteresowani, mali i duzi mają niepowtarzalną okazję wybrać się w niezapomnianą podróż w poszukiwaniu Złotej Pisanki. W niedzielę, 17 kwietnia, w Warszawie, Katowicach i Gdańsku  odbędzie się gra miejska pt.: „Gdzie Wedel ukrył Złotą Pisankę?”. Każdy biorący udział w zabawie otrzyma Dziennik Zadań oraz mapkę z oznaczonymi punktami gry. Z takim zestawem wyruszy w miasto, w poszukiwaniu przygód i skarbu. Na uczestników czekać będą czekoladowe zadania – niespodzianki, które należy wykonać, aby dotrzeć do głównej nagrody, którą jest pisanka wykonana ze szczerego złota. Nie zabraknie także czekoladowych pisanek, do osłodzenia poszukiwań.

Konsumentom preferujących statyczną rozrywkę w domowym zaciszu, Wedel proponuje nową wersję wielkanocnej gry online: ‘Złap pisanki’. Premiera  gry miała miejsce w 2009 r. i od razu cieszyła się ogromną popularnością wśród internautów, którzy lubią łączyć rozrywkę z duchem współzawodnictwa. Aplikacja mająca swój rodowód w kultowej grze „Nu Pagadi Zając”  jest dostępna na www.zlappisanki.pl oraz na www.wedel.pl . Gra polega na łapaniu pisanek i zdobywaniu za to punktów. Na poczatku czeka nas wybór gracza: Marleny lub Krzyśka. Im więcej złapiemy pisanek, tym więcej punktów dostajemy. Oczywiście w trakcie czeka nas jeszcze kilka niespodzianek. Gra jest dostępna nie tylko dla internautów – powstała specjalna aplikacja dla użytkowników telefonów iPhone iPod i odtwarzaczy iPod Touch do pobrania gry na te urządzenia.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Cadbury Wedel (PRESS BOX)