Premiera nowoczesnych stelaży podtynkowych Technic marki KOŁO

Premiera nowoczesnych stelaży podtynkowych Technic marki KOŁO. System Smart Fresh zadba o higienę w toalecie.

Wnętrze łazienki to kompromis między stylem i funkcjonalnością. Firma KOŁO, poza wysokiej klasy designerskimi produktami, oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania techniczne. Na rynku debiutuje stelaż podtynkowy Technic, wyposażonych w spłuczkę SH50 z systemem Smart Fresh.

System Smart Fresh

Smart Fresh to pierwszy system odświeżający instalowany w nowym stelażu podtynkowym Technic. Pozwala on na utrzymanie czystości i świeżości w obrębie miski ustępowej (nawet pod jej obrzeżami). Wystarczy umieścić specjalny wkład w aplikatorze znajdującym się pod pokrywą przycisku spłukującego. Skład anionowych i amfoterycznych środków powierzchniowo aktywnych wkładu pomaga w utrzymaniu czystości miski ustępowej oraz zapewni przyjemny zapach w łazience.

System Smart Fresh oparty jest na połączeniu innowacyjnego zaworu spustowego i przycisku ze specjalnym aplikatorem. Wystarczy otworzyć pokrywę przycisku spłukującego, umieścić wkład w aplikatorze i system jest gotowy do użycia. Wkład odświeżający trafia do specjalnej części zaworu spustowego i wyłącznie w momencie spłukiwania jest omywany wodą. W ten sposób skład chemiczny preparatu nie szkodzi uszczelkom i wydłuża czas eksploatacji całego zestawu.

Wyjątkowy design

Jednym z wyróżników produktów firmy KOŁO jest ich wyjątkowy design. Do stelaży można wybrać jeden z trzech nowoczesnych przycisków spłukujących: Eclipse, Fusion i Space. Każdy z nich występuje w trzech kolorach (biały, chrom, chrom mat) i może być wyposażony w system Smart Fresh. Dzięki temu klienci KOŁO będą mogli dopasować charakter przycisku spłukującego do stylu łazienki. Każdy przycisk ma specjalny wandal lock, który pozwala na blokadę przycisku albo/również pokrywy Fresh przed demontażem przez osoby nieupoważnione.

Stelaż Technic

Mocowanie stelaża podtynkowego jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak w przypadku konstrukcji Technic firmy KOŁO. Większość części stelaża jest połączona fabrycznie. Zarówno wsporniki ścienne, jak i rura odpływowa, są już osadzone w stelażu, minimalizując prawdopodobieństwo błędów montażowych. Kolano odpływowe jest regulowane, co pozwala na niestandardowe ustawienie głębokości zabudowy. Ruchome są również łapy górne umożliwiające instalację całego zestawu w narożniku, co zwiększa możliwości jego zastosowań. Dzięki stelażowi Technic wykonanie nawet najbardziej zaawansowanego projektu łazienki staje się bardzo proste. Bezproblemowe użytkowanie stelaża zapewnia 10 letnia gwarancja.

Obok stelaża Technic do WC w ofercie KOŁO można znaleźć również rozwiązania do umywalek, bidetów i pisuarów. KOŁO nie zapomina też o niepełnosprawnych, oferując specjalne stelaże do uchwytów umożliwiających korzystanie z łazienki osobom z ograniczeniami ruchowymi.

Oczekiwania związane z projektowaniem pomieszczeń sanitarnych stale rosną – zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Łazienki i toalety to ważny element naszych mieszkań, domów, ale także pomieszczeń użyteczności publicznej. Dlatego KOŁO stale poszukuje nowych rozwiązań, które spełnią wzrastające wymagania.

Stelaże podtynkowe Technic z systemem Smart Fresh pozwalają na utrzymanie czystości i świeżości, oraz są gwarantem wysokiej funkcjonalności, łatwego montażu i jakości na lata. To dlatego produkty KOŁO stanowią tak doskonałą łazienkową kompozycję.


Sanitec KOŁO seria NOVA TOP Bez Barier


Sanitec KOŁO seria VARIUS


Sanitec KOŁO seria VARIUS

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )