Nowy koncept Media Expert w Oświęcimiu

24 lutego w Oświęcimiu, po remoncie, zostanie otwarty elektromarket sieci Media Expert. Sklep działa w mieście od 2008 roku. W związku z wprowadzeniem nowego konceptu merchandisingowego został poddany gruntownej przebudowie. W obiekcie wprowadzono nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Elektromarket ma powierzchnie 1400 mkw.

Elektromarket podzielony jest na grupy asortymentowe. W każdej z nich można znaleźć zarówno produkty z wyższej półki, jak i produkty od popularnych producentów w przystępnych cenach. Dzięki temu każdy znajdzie tu produkt dla siebie.

Do elektromarketów wprowadzono  czytelny podział na strefy poprzez wyraźnie podkreślenie ciągów komunikacyjnych, które jasno dzielą sklep na poszczególne działy. Aby ułatwić klientom wybór wprowadzono szereg elementów informacyjnych, które wyjaśniają funkcje urządzeń i pozwalają idealnie dopasować wybierany produkt do indywidualnych potrzeb. Każdy klient przychodząc do sklepu będzie miał szansę wyposażyć kompleksowo mieszkanie czy  biuro w sprzęt RTV, AGD czy Multimedia, korzystając z porad profesjonalnych expertów.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. W chwili obecnej w ramach sieci działa 230 marketów. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najlepszych cenach. Poprzez aktywną ekspansję Media Expert jest rozpoznawalną marką elektromarketów w branży Multimedia AGD RTV w kraju.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert