ISH 2011: światowe targi innowacyjnych rozwiązań branży budowlanej

Poprzez najnowszą technologię po designerskie wykończenie: innowacyjne łazienki, komfortowe wyposażenie pomieszczeń biurowych oraz wygodę i bezpieczeństwo w domu, w tak dobrym otoczeniu będzie miała miejsce prezentacja nowości produktowych 2011 – marki Deante.

Firma Deante na targach ISH zaprezentuje się w sekcji „Water for people” pokazując nie tylko nowości roku 2011, ale również produkty sprawdzone, które przez lata sprzedaży potwierdziły swoje uznanie wśród architektów wnętrz i dowiodły bardzo dobrej jakości.

Sekcja „Water for people” znajduje się razem z sekcją „Word of Installation Technology” po wschodniej stronie w halach 3, 4, 5, 6 oraz w halach oznaczonych jako: „Festhalle” i „Forum”. Prezentację Deante odnajdą Państwo w hali 3, na stoisku oznaczonym numerem C44.

Targi ISH we Frankfurcie nad Menem, będą trwały od 15 do 19 marca 2011 roku i obejmą wszystkie innowacyjne aspekty rozwiązań budowlanych. Znaleźć tu będzie można nie tylko standardowe i sprawdzone produkty, ale również bardzo innowacyjne pod względem designu i technologii propozycje. Wszystko to w 3 działach:

•    Water for people – wyposażenie wszelkich łazienek i obiektów wodnych
•    ISH energy – klimatyzacja i wentylacja, systemy zasilania i energii odnawialnej
•    Word of installation technology – możliwości integracji działu „Water for people” i „ISH energy”

Obszar targów ISH wyniesie 250.000 metrów kwadratowych powierzchni, co w rezultacie stanowi największe na świecie forum innowacji w sektorze budowlanym.

Ponad 2300 wystawców włączając wszystkich liderów światowego rynku zaprezentuje nie tylko wizjonerskie technologie, które doczekają się masowej produkcji w przyszłości, ale również gotowe do wdrożenia produkty. W 2011 r. Messe Frankfurt spodziewa się 200000 gości na targach ISH.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)