Rewelacyjne INTEGRAcje kulinarne w Gdańsku

INTEGRAcje kulinarne Amiki systematycznie przysparzają marce i urządzeniom z linii Integra nowych sympatyków. Wszystko za sprawą możliwości bezpośredniego skonfrontowania wiedzy na temat produktów z tym, co one naprawdę potrafią. Niezaprzeczalnym walorem imprezy jest także możliwość skosztowania przygotowanych potraw. Uczestnicy podkreślali także edukacyjny walor konkursów i zabaw, które towarzyszyły wspólnemu gotowaniu.

INTEGRAcje kulinarne, to cykl imprez kulinarnych, które rozpoczęły się w ubiegłym roku w galeriach handlowych. Kolejna, tegoroczna odsłona Integracji kulinarnych rozpoczęła się w miniony weekend w Multikinie w Gdańsku. Bez zbytniej przesady można powiedzieć, że zainteresowanie stoiskiem Amiki przerosło nawet najoptymistyczniejsze prognozy. O ilości osób, które w czasie trwania imprezy odwiedziły stoisko promocyjne najlepiej świadczą liczby rozdanych materiałów promocyjnych: kilkaset ulotek z przepisami potraw serwowanych w czasie imprezy (szczególnie polecamy polędwiczki, palce lizać!), kilkadziesiąt ulotek dotyczących nowej promocji, kilkaset ulotek z informacjami o nowej linii sprzętów do zabudowy Integra, katalogi z pełna ofertą sprzętu do zabudowy Amiki oraz niemal 500 baloników reklamowych sprawiły, że foyer Multikina tego wieczoru należało do Amiki.

Niemal 20 konkursów dotyczących Amiki, kulinariów i oferty produktowej oraz kilkaset przygotowanych i wydanych porcji stawiają INTEGRAcje kulinarne w jednym rzędzie z największymi imprezami tego rodzaju. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się osobiście jak wygląda tego typu impreza, mamy zaproszenie na następne spotkania, które odbędą się w kolejne weekendy lutego w Krakowie, w Warszawie i Łodzi.

Aktualne informacje na temat bieżących promocji są dostępne na stronie internetowej Amiki oraz na profilu firmowym na Facebooku .

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)