Murarska ekstraklasa – startuje badanie „SILKA YTONG: Murarz Idealny”

Rusza badanie „SILKA YTONG: Murarz Idealny” – realizowane przez TNS OBOP na zlecenie Xella Polska. Badanie jest skierowane do osób, które planują, przeprowadzają lub już zrealizowały budowę domu. Jego celem jest poznanie oczekiwań inwestorów wobec ekipy murarskiej, a także sposobu postrzegania zawodu murarza w Polsce.

– Wiedza na temat oczekiwań inwestorów, jest niezwykle ważna w aktywnym rozwijaniu i popieraniu najwyższej jakości wykonawstwa. Zależy nam również, aby poprzez takie inicjatywy popularyzować etykę profesji murarza w Polsce – mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska.

Zakres badania obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: źródła pozyskiwania informacji o ekipie murarskiej, czy też czynniki decydujące o wyborze danego wykonawcy. Jakimi cechami powinna odznaczać się idealna ekipa murarska? Dowiemy się już w marcu!

Xella Polska serdecznie zaprasza do wypełnienia ankiety, która jest dostępna na stronie https://ssl.tnsglobal.pl/cawi/OdinServlet/Interview?SurveyID=BD6AD54A88.

Badanie „SILKA YTONG: Murarz Idealny” wspierają portale branżowe:
Budnet.pl (www.budnet.pl), Budowlaniec.org (www.budowlaniec.org), Budowlany.pl (www.budowlany.pl), Budownictwo.org (www.budownictwo.org), Chemiabudowlana.info (www.chemiabudowlana.info), Dobrydom.pl (www.e-dobrydom.pl), Dom.pl (www.dom.pl), Dominnowacji.pl (www.dominnowacji.pl), Ebuilder.pl (www.ebuilder.pl), Ekspertbudowlany.pl (www.ekspertbudowlany.pl), Izolacje.com.pl (www.izolacje.com.pl), Projektoskop.pl (www.projektoskop.pl), Termodom.pl (www.termodom.pl) i W-A.pl (www.w-a.pl).

SILKA YTONG: Murarz Idealny

Dom jednorodzinny zbudowany przez idealną ekipę wykonawczą SILKA YTONG


Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.xella.pl, www.budowane.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl, www.inspiracje.budowane.pl, www.multipor.budowane.pl, www.15latYTONG.pl, www.energoscienne.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX)