DTW Logistics w Europolis Park Błonie

DTW Logistics wynajęło 1 840 m kw. powierzchni magazynowej oraz 60 m kw. powierzchni biurowej w parku logistycznym Europolis Park Błonie. W transakcji pośredniczyła agencja DTZ. DTW Logistics to nowy podmiot w branży logistycznej.

Europolis Park Błonie to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane na działce o powierzchni 80 ha, oferujące docelowo 325 000 m kw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania klasy A oraz powierzchni biurowej. Powierzchnia magazynowa może być również dostosowana do potrzeb produkcji lekkiej.

Europolis Park Błonie cechuje bardzo dobra lokalizacja. Obiekt mieści się zaledwie 25 kilometrów od centrum Warszawy przy europejskiej trasie E-30. W przyszłości, niedaleko obiektu przebiegać będzie autostrada A2.   

„DTW Logistics wybrało Europolis Park Błonie ze względu na nowoczesne rozwiązania oferowane przez ten park oraz dobrą lokalizację – bezpośredni dostęp do trasy E30, która z jednej strony umożliwia dostęp do centrum Warszawy z drugiej prowadzi do Poznania i dalej na zachód Europy” – mówi Kamil Kwiatkowski, konsultant ds. powierzchni magazynowych i logistycznych w DTZ.

DTZ