Granitowy zlewozmywak w kuchni

Jakimi detalami aranżacji można podkreślić charakter współczesnej, ekologicznej kuchni? Żyjemy w epoce powszechnego przetwarzania i odzyskiwania zasobów środowiska naturalnego. Doceniamy funkcjonalność sprzętów ze sztucznych tworzyw, ale jednocześnie manifestujemy nasz silny związek z przyrodą. Jest on szczególnie widoczny w kuchni – w miejscu, gdzie odbywa się  przetwarzanie, przyswajanie i uszlachetnianie dóbr natury. Starannie komponujemy tam składniki, dbając o doznania smakowe i o ich wpływ na nasze zdrowie. Dużą wagę przywiązujemy również do estetyki wystroju pomieszczenia, dbając o spójność dobrej formy i praktycznej funkcji. Właściwym wyborem będzie więc wykorzystanie w aranżacji kuchennego wnętrza modnych ostatnio kamiennych elementów.

Granitowe zlewy, które weszły do najnowszej oferty firmy Ferro łączą w sobie estetyczny wygląd i wysokie walory funkcjonalne. Występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym lub grafitowym. Odporność na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia to parametry techniczne, które gwarantują ich długotrwałą eksploatację, a wyposażenie w przelew zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania. Są one formowane z barwionego kamienia kwarcowego zmieszanego z żywicą i specjalnym utwardzaczem. Zaletą takiej technologii produkcji jest możliwość uzyskania praktycznie dowolnego kształtu, dzięki czemu możemy bez trudu dobrać zlewozmywak odpowiedni do kuchennego blatu. W ofercie są zlewy prostokątne i kwadratowe, w wersji jednokomorowej lub półtorakomorowej albo okrągłe. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka.

Oryginalne cechy wizualne granitowego zlewozmywaka sprawiają, że będzie on ciekawym, designerskim detalem w nowocześnie urządzonej kuchni. Dobrze sprawdzi się też jako element klasycznej aranżacji. Każdy, nawet zwykły kamień nosi bowiem w sobie szlachetne cechy, które dają efekt surowego piękna. Granitowe zlewozmywaki Ferro świetnie naśladują jego naturalne barwy i jednolitą strukturę. Zachowują one wygląd prawdziwego kamienia, a dodatkowo – dzięki gładkiej powierzchni – są przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości. Objęcie zlewozmywaków Ferro10-letnią gwarancją potwierdza wysokie zaufanie, jakim możemy obdarzyć wyroby tej firmy.


Zlewozmywak granitowy Kizz jednokomorowy 50x50cm piasek / Dijon bateria zlewozmywakowa stojaca


Zlewozmywak granitowy Mezzo jednokomorowy 78×51 cm bialy / Cassino VerdeLine bateria zlewozmywakowa stojaca


Zlewozmywak granitowy Ozzy  jednokomorowy 78×52 cm grafitowy / Algeo Bateria zlewozmywakowa stojaca

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)