Konkurs świąteczny dla klientów Sygma Banku

Sygma Bank przygotował dla swoich klientów konkurs świąteczny. Posiadacze kart kredytowych wydanych przez Sygma Bank, dokonujący transakcji tymi kartami mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Do wzięcia udziału w konkursie nie jest wymagana rejestracja, konkurs ruszył 5 grudnia.

Świąteczny konkurs Sygma Banku rozpoczął się 5 grudnia, a potrwa do pierwszego dnia świąt. W każdym tygodniu (5-11, 12-18, 19-25 grudnia) zostanie wyłonionych 111 osób, które wykonały najwięcej transakcji na kwotę minimum 30 zł kartą kredytową wydaną przez Sygma Bank. Zwycięzcy otrzymają karty podarunkowe o wartości od 50 zł do 2000 zł. W wielkim finale, dla 111 osób, które wykonały łącznie najwięcej transakcji kartami kredytowymi w całym okresie trwania konkursu do wygrania jest 50 000 zł, laptopy, tablety, kamery i zestawy kina domowego.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronach: www.sygmabank.pl oraz http://www.sygmabank.pl/konkurs/co-zrobic-aby-wygrac.html?prmedium=hero-2&prname=Wielki-konkurs-swiateczny_2011.12.05

Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)