MediaMarkt z usługą montażu paneli fotowoltaicznych od Hymon

Rośnie zainteresowanie panelami fotowoltaicznymi. Teraz usługa montażu domowych elektrowni słonecznych dostępna jest także w sklepach stacjonarnych MediaMarkt w całej Polsce. Dzięki specjalnej aplikacji firmy Hymon, lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych, klienci sklepów MediaMarkt mogą szybko sprawdzić możliwości i warunki wykonania instalacji, a także umówić wizytę konsultanta techniczno-handlowego w swoim domu. To wygodny i prosty sposób na zaopatrzenie domu w odnawialne źródła energii. Aplikacja jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na polskim rynku.

Współpraca MediaMarkt i Hymon jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów zainteresowanych troską o środowisko oraz obniżeniem kosztów energii. Firma Hymon została dopuszczona do dystrybucji w sieci sklepów MediaMarkt po weryfikacji jakości oferowanych usług, paneli i urządzeń z nimi powiązanych oraz dostępności i sprawności oferowanego serwisu.

– Działamy na rynku fotowoltaiki od blisko jedenastu lat, dysponujemy ponad stoma własnymi ekipami, zapewniającymi nie tylko znakomity montaż, ale również serwis instalacji – mówi Jacek Strzesak, prezes spółki Hymon – Umowa z MediaMarkt, z której niezwykle się cieszymy, jest kolejnym potwierdzeniem tego, że gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Dla obu firm ważny jest aspekt społecznej odpowiedzialności biznesu i edukacji konsumentów w zakresie wpływu na środowisko i stosowania alternatywnych, ekologicznych rozwiązań. Stosowanie zielonej energii wpisuje się w tę strategię, ponieważ sprzyja redukcji śladu węglowego, wpływa na poprawę jakości powietrza, a w konsekwencji na ochronę środowiska naturalnego.

MediaMarkt jest europejskim liderem dystrybucji elektroniki użytkowej i związanych w nią usług. W Polsce sieć prowadzi ponad 80 sklepów stacjonarnych, w których wprowadziła możliwość zamówienia usługi montażu paneli fotowoltaicznych.

– W MediaMarkt dążymy do maksymalnej neutralizacji wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Zachęcamy również naszych klientów do świadomych, odpowiedzialnych decyzji zakupowych. Konsekwentnie rozbudowujemy ofertę produktów i usług wdrażając rozwiązania, które pozwolą minimalizować zużycie zasobów, a usługa montażu paneli fotowoltaicznych jest jednym z nich, bardzo istotnym także z punktu widzenia budżetu domowego.– mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor Działu Usług w MediaMarktSaturn Polska – Postawiliśmy na partnera – firmę Hymon, żeby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług.

Dzięki nowej ofercie klienci sklepów stacjonarnych MediaMarkt uzyskają kompletne informacje na temat możliwości i korzyści związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.

Więcej informacji na temat usług dostępnych jest na stronie https://mediamarkt.pl/fotowoltaika

MediaMarktSaturn Polska
press box