Cieplej z PGE

Bezpłatne doradztwo, sprzedaż i montaż urządzeń grzewczych, a także promocyjna oferta na paliwo gazowe. To propozycja PGE Obrót na zbliżający się sezon dla tych gospodarstw domowych, które chcą stabilizować koszty ogrzewania, jednocześnie stawiając na działania proekologiczne.  

Nowe rozwiązanie produktowo-usługowe największego sprzedawcy energii w Polsce skierowane jest dla gospodarstw domowych (taryfa W1-W3) z obszaru całego kraju. Składa się z dwóch preferencyjnych części.

Pierwsza, obejmująca okres od połowy września do końca listopada bieżącego roku, dotyczy promocyjnej sprzedaży urządzeń grzewczych, którą realizuje zewnętrzny partner, zajmujący się kompleksową usługą polegającą na bezpłatnym doradztwie technicznym w doborze urządzenia oraz jego fachowej instalacji. W ofercie PGE Obrót dostępnych jest kilka modeli kotłów grzewczych z różnymi parametrami danego modelu i urządzenia. Wszystko po to, aby jak najlepiej dobrać rozwiązanie do potrzeb danego klienta.

Druga część promocji, umożliwiająca zakup paliwa gazowego po atrakcyjnej cenie, obowiązuje od połowy września do końca roku. Można z niej skorzystać w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta, a także za pośrednictwem Infolinii PGE pod numerem 422 222 222, po montażu urządzenia grzewczego i okazaniu protokołu odbioru.

– Rozwijamy wachlarz produktów w sposób przemyślany, spójny ze strategią Grupy PGE. Nasza nowa oferta to kolejne narzędzie, po propozycji dotyczącej instalacji fotowoltaicznych „Ekologicznie w przyszłość”, za pomocą którego premiujemy klientów, którym nie jest obojętna troska o środowisko. Wpisujemy się tym samym w systemowe działania na rzecz czystego powietrza – mówi Robert Choma, prezes Zarządu PGE Obrót.

W przypadku, gdy ktoś nie jest klientem PGE Obrót i chce skorzystać z oferty „Cieplej z PGE”, Spółka pomaga w przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy gazu.

PGE Obrót

press box