Media Markt z ROCCAT na Warsaw Games Week 2015

W dniach 23-25 października odbędą się w warszawskim EXPO XXI  targi gier wideo Warsaw Games Week 2015. Na wszystkich wielbicieli gier komputerowych czekają liczne atrakcje. Media Markt wraz z ROCCAT zapraszają do odwiedzenia stoiska przygotowanego z myślą o fanach e-sportu, technologii i gier.

Warsaw Games Week 2015 to najbardziej wyczekiwane wydarzenie dla wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych, oraganizowane przez Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR). Na imprezie pojawią się najbardziej znane firmy z branży, producenci gier i dystrybutorzy sprzętu. Na odwiedzajacych czekają liczne atrakcje, konkursy i spotkania z profesjonalnymi graczami.

Prawdziwą gratką dla fanów gier będzie stoisko Media Markt i ROCCAT, wypełnione najnowocześniejszym sprzętem gamingowym firmy ROCCAT, stworzonym specjalnie dla wymagających graczy. Można tu nie tylko obejrzeć i zapoznać się ze specyfikacją prezentowanych urządzeń, ale przede wszystkim przetestować je w warunkach bojowych podczas rozgrywek League of Legends, toczonych na dziesięciu stanowiskach.

W strefie Media Markt i ROCCAT pojawią się gwiazdy eSportu – polscy zawodnicy Team ROCCAT, Marcin ‘Jankos’ Jankowski i Oskar ‘Vander’ Bogdan. Czołowi zawodnicy rozgrywek League of Legends wezmą udział w turniejach z graczami, którzy będą chcieli sprawdzić swoje siły w bezpośrednim pojedynku turniejowym. Będzie można również zrobić sobie z nimi zdjęcie, porozmawiać lub po prostu przybić piątkę. Emocjonującą relację na żywo zapewni znany i ceniony komentator Maciej ‘Morgen’ Żuchowski.

Dla zwycięzców licznych konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody.

Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z oferty promocyjnej na szereg produktów w sklepach Media Markt – szczegóły na ulotkach przygotowanych dla uczestników targów.

Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )