Wielkie testowanie zabawek

Rzucanie o ścianę, zgniatanie, wyginanie, rozciąganie – to zaledwie niektóre z prób wytrzymałościowych którym poddane zostaną zabawki Wadera, bowiem wkrótce produkty polskiego producenta czekają najcięższe testy. Po raz czwarty do boju ruszą najbardziej wymagający testerzy – przedszkolaki! Akcja Wadera odbywa się pod hasłem „Sprawdzone przez przedszkolaków” i mogą w niej uczestniczyć dzieci z przedszkoli oraz bawialni z całej Polski.

W rączki przedszkolaków trafią między innymi klocki, auta, trasy edukacyjne, domki dla lalek, zestawy naczyń i wiele innych … i niech tylko jedno kółko z wywrotki odpadnie …

Rzeczywiście nasze zabawki czekają srogie boje, przedszkolaki to najcięższa waga, żadne laboratorium nie da nam tak miarodajnych wyników jak ci najmłodsi testerzy – opowiada Rafał Piotrowski z działu marketingu Wader. – Dzięki temu jednak zdobywamy ogromną wiedzę. Akcja jest przeprowadzana już po raz czwarty, a poprzednie edycje dały nam wiele wskazówek. Nie obawiamy się jednak złych reakcji ponieważ mamy pewność, że nawet najbardziej wymagające przedszkolaki nie dadzą im rady.

Zanim dzieci przystąpią do testowania zabawek muszą wykazać się kreatywnością artystyczną.  – Maluchy z zainteresowanych placówek proszone są o wykonanie pracy plastycznej na jeden z 3 tematów. Gotowe prace wysyłane są do organizatora, gdzie wybieranych jest 20 zwycięskich plakatów. Dopiero wtedy placówki, do których uczęszczają laureaci, otrzymają specjalne przedszkolne zestawy zabawek.

– Dzieci same sprawdzą, czy zabawki są interesujące, solidnie wykonane oraz czy dostarczają im pozytywnych wrażeń – dodaje Rafał Piotrowski. – Uwagi i opinie dzieci powinny zostać opisane przez opiekunów w sprawozdaniu, które należy przesłać mailowo lub listownie.

Wsparciem i patronem medialnym akcji „Sprawdzone przez przedszkolaków” jest Centrum
Edukacyjne Bliżej Przedszkola.

Wader