Polska premiera 105-calowego telewizora LG w sklepach Media Markt i Saturn

Sklepy Media Markt i Saturn przygotowały kolejną gratkę dla wielbicieli nowych technologii. Już od 6 lipca dwa wybrane markety – Media Markt przy Al. Krakowskiej 61 oraz Saturn w Centrum Handlowym Arkadia, prezentują widowiskowy, 105-calowy telewizor LG 105UC9. Jest to premiera największego na polskim rynku telewizora Ultra HD.

LG 105UC9 to pierwszy na świecie 105-calowy telewizor z zakrzywionym ultra-panoramicznym ekranem o proporcjach 21:9 (jak w kinie) . Innowacyjność urządzenia polega jednak nie tylko na jego imponujących wymiarach. LG 105UC9 to także pierwszy produkt o rozdzielczości 11 mln pikseli, czyli 4K Ultra HD. Światowa premiera wyjątkowego produktu marki LG odbyła się w 2014 roku podczas targów CES, a telewizor od razu spotkał się z przychylnymi opiniami krytyków i klientów. Oprócz niezwykłych wymiarów i niespotykanej ostrości obrazu, o wysokiej klasie urządzania świadczą także realistycznie odwzorowane kolory i bardzo dobrej jakości dźwięk, dobiegający z dwóch imponujących głośników certyfikowanych przez firmę Harman&Kardon.

W Polsce telewizor dostępny jest w sklepach Media Markt w Centrum Handlowym Okęcie oraz Saturn w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie w cenie 350 tys. zł.

Tego typu technologie – wprawiające w zachwyt, realistycznie oddające obraz oraz dźwięk i dzięki temu przenoszące nas do świata filmowych bohaterów, stanowią przyszłość w sektorze domowej rozrywki. LG 105UC9 to widowiskowe urządzenie i jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce możemy zaprezentować je naszym klientom. – powiedział Ryszard Malewski kierownik Działu Zakupu Media Saturn Holding Polska. – Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników nowinek technologicznych do zapoznania się z jego możliwościami.

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )