Sklep internetowy MediaExpert.pl z tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2015!

W przeprowadzonym na zlecenie Dziennika Gazeta Prawna badaniu, sklep mediaexpert.pl, głosami respondentów uzyskał I miejsce w kategorii „Internetowe sklepy RTV-AGD” i otrzymał Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2015. To kolejna nagroda, po tegorocznym Laurze Konsumenta, potwierdzająca sympatię klientów i ich opinię o produktach i  jakości obsługi w sieci Media Expert.

Konsumencki Lider Jakości 2015 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku Dziennika Gazeta Prawna. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Sondaż został przeprowadzony na próbie ponad 10 tys. respondentów.

„Głównym celem badania jest zdefiniowanie liderów jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Cieszymy się, że realizowana przez nas strategia obsługi  i doboru produktów jest tak powszechnie doceniana przez kupujących. Gwarantuję jednak, że na tych dokonaniach nie poprzestaniemy. Chcemy dalej rozwijać jakość naszych usług z pożytkiem dla klientów.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik sieci Media Expert.

Respondenci szczególnie zwracali uwagę na takie walory sieci Media Expert, jak duży wybór produktów w niskich cenach, szybką dostawę, błyskawiczne i proklienckie procedury reklamacyjne oraz ogólne zaufanie do marki.

Sklep Mediaexpert.pl zajął również 1 miejsce w zestawieniu znajomości marek, wyprzedzając głównych konkurentów na polskim rynku. „Mocno promujemy handel w sieci i poszukujemy skutecznej synergii między nowoczesnymi i tradycyjnymi formami sprzedaży. Działania te, jak pokazuje badanie, przynoszą zadawalające efekty i wiele z nich będziemy dalej rozwijać, jak na przykład usługę osobistego odbioru zakupów dokonanych w sieci, w dowolnym elektromarkecie Media Expert.” – dodaje Mystkowski.

Media Expert zwyciężając w badaniu, uzyskał prawo posługiwania się godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2015. „Dziękujemy klientom za okazane zaufanie  i głosy oddane w badaniu.” – podsumowuje Mystkowski.

Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert