Smartfony LG ze złotą płytą Patryka Kumóra „2/2” tylko w Media Markt i Saturn!

 Sieci Media Markt i Saturn wyznaczają nowe standardy w promowaniu twórczości polskich artystów. Dzięki współpracy z firmą LG od 14 maja br. w sprzedaży pojawiło się pięć modeli smartfonów – LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon, LG Leon 4G LTE i LG Magna, wyposażonych w kartę micro SD z najnowszą płytą Patryka Kumóra – „2/2”. Jest to pierwszy w Polsce i czwarty na świecie projekt oparty na bezpłatnym udostępnieniu muzyki artysty na smartfonie.

Sklepy Media Markt i Saturn to wyjątkowe miejsca dla wielbicieli muzyki, w których można nie tylko kupić najnowsze płyty, ale także osobiście poznać swoich idoli. Aktualnie, w ramach promocji najnowszej płyty Patryka Kumóra „2/2”, fani mają szansę na spotkanie z artystą w sklepach Media Media w Bydgoszczy (16 maja), Białymstoku (17 maja) i Poznaniu (23 maja w King Cross Marcelin).

Przy okazji promocji płyty „2/2”, sieci Media Markt i Saturn we współpracy z firmą LG przygotowały wyjątkową ofertę dla fanów muzyki. Już od 14 maja najnowsza płyta Patryka Kumóra dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich, którzy kupią jeden z pięciu modeli telefonów LG – LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon, LG Leon 4G LTE i LG Magna w sklepach sieci. Tym samym młody twórca stał się pierwszym artystą w Polsce i czwartym na świecie, po takich gwiazdach jak Michael Jackson czy U2, którego muzyka znalazła się na smartfonach.

Wybrane modele telefonów wraz z dołączoną kartą micro SD zawierającą muzykę  artysty z krążka „2/2” dostępne są jedynie w sklepach stacjonarnych i internetowych Media Markt i Saturn aż do wyczerpania zapasów.

Młody twórca prawdziwą sławę zdobył w 2013 roku po występie w programie „Must be The Music”, w którym dostał się do półfinału. Jego debiutancki album „13“ stał się bestsellerem jeszcze przed premierą, a Patryk został nominowany do nagrody Eska Music Awards.

Po pracowitym roku wypełnionym koncertami młody wokalista wszedł do studia, aby nagrać drugą płytę p.t. „2/2”. Materiał powstał w Londynie przy współpracy ze znanymi producentami ze Szwecji, Australii i Wielkiej Brytanii. Patryk Kumór jest współautorem wszystkich kompozycji na krążku, wyprodukowanym przy wsparciu sieci Media Markt i Saturn oraz firmy LG. Piosenka ”Chyba się znamy”, promująca album „2/2”, znajduje się aktualnie na najwyższych miejscach radiowych list przebojów.Patryk Kumór
Patryk Kumór jest młodym wokalistą, pianistą, producentem muzycznym i kompozytorem, znanym także pod pseudonimem Spectre. Swoją karierę zaczynał w takich zespołach, jak Darzamat i Division Zero. Od 2010 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Jego kariera nabrała rozpędu w 2013 roku wraz z udziałem w telewizyjnym programie „Must be the music”, w którym dotarł do półfinału. 6 maja 2014 roku ukazał się debiutancki album artysty p.t. „13”. Wydawnictwo dotarło do 29. miejsca polskiej listy przebojów OLIS, a nagrania były promowane teledyskami do utworów „Milion”, „Zamach” oraz „Szczęście”. Po roku pełnym koncertów i nominacji do Eska Music Awards 2014 w kategorii „Najlepszy radiowy debiut”, Patryk Kumór zamknął się w londyńskim studio, aby nagrać drugą płytę p.t. „2/2”. Wydawnictwo, które ukazało się 10 marca 2015 roku, zawiera autorskie projekty Patryka i ciekawe kompozycje przygotowane wspólnie z utytułowanymi wokalistami i muzykami m.in.  duety z Rudą z zespołu Red Lips i Emmą Stakes oraz piosenkę z gościnnym udziałem gitary w wykonaniu Grzegorza Skawińskiego. Patryk Kumór jest także jednym z polskich artystów najbardziej aktywnych w sieci – jego fan page na Facebooku zgromadził ponad 76 000 fanów, Instagram około 15 100 osób, a profil na Twitterze codziennie śledzi około 10 000 osób.

LG
O firmie LG Electronics, Inc.
Firma LG Electronics Inc. jest jednym z głównych światowych producentów oferujących innowacyjne technologie w dziedzinie elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych oraz sprzętu AGD. LG zatrudnia 82 000 osób w 119 oddziałach na całym świecie. W roku 2013 globalna sprzedaż firmy osiągnęła wartość 53,10 miliarda USD. Działalność LG Electronics obejmuje cztery działy: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution oraz Vehicle Components. LG jest jednym z największych na świecie producentów płaskich telewizorów, urządzeń mobilnych, klimatyzatorów, pralek oraz lodówek. W roku 2014 firma otrzymała tytuł ENERGY STAR® Partner of the Year. Więcej informacji pod adresem www.lg.comoraz www.lge.pl.

Dział Mobile Communications firmy LG Electronics
Dział Mobile Communications firmy LG Electronics jest jednym z wiodących, światowych producentów innowacyjnych urządzeń mobilnych. Stosując przełomowe technologie oraz innowacyjne wzornictwo, firma LG opracowuje kolejne funkcjonalne produkty, które zaspokajają potrzeby konsumentów i stają się wzorcami na rynku smartfonów. Jako lider technologii 4G LTE (Long Term Evolution), firma LG konsekwentnie prowadzi prace nad przełomowymi technologiami w tej dziedzinie. Dzięki temu zaspokaja potrzeby konsumentów oferując szeroki wybór urządzeń LTE najwyższej jakości, które są oparte na licznych patentach oraz wiedzy technicznej inżynierów LG. Więcej informacji pod adresem www.lg.com oraz www.lge.pl.

Media Markt
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 53 markety w 43 miastach Polski.

Saturn
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21,  2 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz Samsung Saturn Store. Markety SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )