Przygotuj listę ślubnych prezentów z Media Markt

Wraz z nadejściem ciepłych dni rozpoczyna się w Polsce sezon ślubny. Dla młodej pary ten czas wypełniony jest szukaniem odpowiedniej kreacji, sali, czy zespołu. Goście natomiast mają inne wyzwanie – wybór prezentu dla nowożeńców. Wychodząc naprzeciw przedślubnym potrzebom klientów i jednocześnie wpisując się w zachodnie trendy, Media Markt w Elblągu wprowadził do swojej oferty nowe udogodnienie – listy prezentów ślubnych.

Zwyczaj przygotowywania list prezentów dla nowożeńców przybył do Europy ze Stanów Zjednoczonych i szybko zakorzenia się także wśród naszych ślubnych tradycji. Prezenty dla młodej pary to bowiem nie lada wyzwanie. Dla gości wybór odpowiedniego podarunku wiąże się z godzinami spędzonymi w sklepach i mimo dużego zaangażowania włożonego w jego wybór może się okazać, że podarek nie będzie trafiony. Młodzi martwią się zaś, że otrzymają dwa takie same prezenty. W takim przypadku listy prezentów są rozwiązaniem idealnym – oszczędzają czas i gwarantują, że nowożeńcy otrzymają tylko naprawdę potrzebne upominki, które sami wybrali.

Rozpoczynając wspólne życie młoda para potrzebuje wielu urządzeń: nowoczesnych sprzętów domowych, dobrego aparatu lub kamery, czy najnowszych technologii mobilnych pozwalających na pozostanie w stałym kontakcie. Dlatego wprowadziliśmy do oferty Media Markt listę ślubnych prezentów – powiedziała Katarzyna Załęska, Dyrektor marketu Media Markt w Elblągu – Możliwość przygotowania spisu wymarzonych i naprawdę użytecznych podarunków będzie dużym ułatwieniem zarówno dla młodych, jak i ich gości.

Dzięki nowej usłudze Media Markt w Elblągu, młode pary mogą stworzyć z produktów dostępnych w sklepie listę prezentów, które chciałyby otrzymać w dniu ślubu. Spis może obejmować szeroki wybór produktów ze wszystkich kategorii, zróżnicowanych także pod względem ceny. Następnie wystarczy, że młodzi poinformują gości o dostępności listy w markecie, a profesjonalny zespół Media Markt zajmie się realizacją usługi. Goście będą mogli wybrać dowolny produkt z listy, mając gwarancję, że kupują wymarzony prezent. Dzięki takiemu rozwiązaniu ślubne zakupy stają się przyjemnością, a młoda para może cieszyć się trafionymi upominkami na nowej drodze życia.


Więcej o Media Markt
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 53 markety w 43 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )