Napęd okienny z mocą 230 V

Firma D+H Polska wprowadziła do swojej oferty napęd zębatkowy DXD 300-BSY+HS. Jest to jedyny na rynku napęd okienny zasilany napięciem 230 V, który posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP. DXD 300-BSY+HS jest przeznaczony do otwierania dużych i ciężkich klap dachowych lub świetlików w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Pojedynczy napęd może podnieść skrzydło okienne o maksymalnej wadze 300 kg, na wysokość 1000 mm. Istnieje możliwość podłączenia do czterech napędów w jedną synchronizowaną grupę.

Napęd wyposażony jest w funkcję high speed (HS) zapewniającą bardzo szybkie otwarcie okna w sytuacji pożaru (17 mm/s). Możliwe jest indywidualne zaprogramowanie takich parametrów jak: prędkość i długość wysuwu, siły pchania i ciągnięcia. Dodatkowo dostępne są zestawy montażowe (konsole), kompatybilne z systemami aluminiowymi dostępnymi na rynku. Istnieje możliwość lakierowania napędu we wszystkich kolorach, również spoza palety RAL. Dzięki temu napęd stanie się spójny z każdym wnętrzem.

Dane techniczne:

Typ napędu

DXD 300-BSY+(HS)

DXD 300-K-BSY+

Zasilanie

24 VDC ±15 %, 4 A

230 VAC ±10 %, 107 VA

Siła pchająca

3000 N

Siła ciągnąca

2000 N

Siła blokująca

2200 N

Prędkość otwierania

8 mm/s

Prędkość otwierania HS

17 mm/s

Prędkość zamykania

7,1 mm/s

Stopień ochrony

IP 64

Zakres temperatur

od -25 do +55°C

Przewód

2,5 m silikonowy

Obudowa

aluminiowa / poliwęglanowa


 

Firma D+H Polska sp. z o.o. powstała w 2000 r. jako oficjalne przedstawicielstwo na terenie Polski grupy D+H Mechatronic, jednego z wiodących dostawców systemów wentylacji i oddymiania.
D+H Polska dostarcza wyspecjalizowane urządzenia z następujących obszarów produktowych: systemy oddymiania i naturalnej wentylacji, napędy do stolarki okiennej i drzwiowej, systemy sygnalizacji przeciwpożarowych.
Firma D+H oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę, obejmującą doradztwo oraz wykonawstwo na etapie projektowym, przygotowanie oraz dostarczenie produktów zgodnie ze specyfikacją, montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz usługę okresowej konserwacji urządzeń.  Na każdym etapie, zarówno projektowym, jak i wykonawczym, firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne. Dzieli się również zwoją wiedzą i doświadczeniem, regularnie organizując szkolenia dla projektantów i instalatorów.
Firma D+H Polska posiada cztery oddziały handlowe: w Gdańsku, Warszawie, Zabrzu i we Wrocławiu oraz biura sprzedaży: w Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Lublinie.
Rozwiązania D+H Polska są obecne m.in. w: Porcie Lotniczym w Rzeszowie, Sky Tower we Wrocławiu, Galerii Kaskada w Szczecinie, Termach Maltańskich w Poznaniu, Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Magnolii Park Wrocław, Centrum Logistycznym w Kopytkowie, Hali Stulecia we Wrocławiu, Muzeum Śląskiem w Katowicach, Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

D+H Polska (PRESS BOX)