Toruński oddział Prudential zaprasza na bezpłatne Seminarium Kariery

26 lutego w Teatrze Muzycznym w Toruniu odbędzie się Seminarium Kariery, na które zaprasza lokalny oddział Prudential. W programie prezentacja kariery pośrednika ubezpieczeniowego oraz spektakl „Machiavelli”. Wstęp na seminarium jest bezpłatny, a firma chce pozyskać do współpracy kilkadziesiąt osób z Torunia i okolic.

Lokalny oddział Prudential kieruje do mieszkańców Torunia i ofertę współpracy w budowaniu własnej kariery w finansach. Jak twierdzą w Prudentialu, rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży ubezpieczeniowej może być nie tylko dobrym pomysłem na aktywizację zawodową dla osób zastanawiających się nad zmianą swojej drogi zawodowej i poszukujących nowych wyzwań, ale również na uzupełnienie domowego budżetu. Oznacza to, że każdy może sam kształtować czas pracy jako konsultanta ubezpieczeniowego i ilość obowiązków z niej wynikających.

Prudential, chcąc pokazać zainteresowanym na czym naprawdę poleca praca konsultanta w ubezpieczeniach oraz jakie są jej blaski i cienie, organizuje Seminarium Kariery. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek, 26 lutego, o godz. 18:00 w Teatrze Muzycznym w Toruniu, przy ul. Żeglarskiej 8.  Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny, a dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników będzie spektakl pt. „Machiavelli”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00. Jej głównym motywem będzie możliwość wyboru drogi rozwoju swojej kariery zawodowej w Prudential w Polsce. Udział w Seminarium przewidziano dla stu osób, aby wziąć udział w imprezie należy się zarejestrować na stronie www.seminariumkariery.pl (warunek konieczny). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Prudential zapowiada kolejne seminaria w zależności od potrzeb lokalnych społeczności i zaprasza do śledzenia aktualności w serwisie internetowym seminariów kariery www.seminariumkariery.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook: http://on.fb.me/1B8AT1J .

Przedstawiciele firmy podkreślają, że docelowo Prudential chce pozyskać do współpracy ponad 100 osób z Torunia i okolic.

Prudential