Saszan spotka się z fanami w sklepach Media Markt!

Media Markt przygotował niespodziankę dla fanów młodej artystki Saszan. Wystarczy odwiedzić wybrane sklepy sieci, żeby osobiście poznać jedną z najbardziej popularnych gwiazdy polskiego Internetu. Już w lutym i marcu wokalistka będzie promowała swoją debiutancką płytę „RSP” w marketach w Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, Lublinie oraz Kielcach.

Młoda wokalistka i blogerka o płomienno-czerwonych włosach zdobyła popularność w 2013 roku, kiedy za namową znajomych udostępniła swoje utwory w Internecie. Pod koniec tego samego roku Saszan podpisała umowę z wytwórnią muzyczną My Music, a już we wrześniu 2014 roku premierę miał jej debiutancki album „RSP”. Autorką teksów do wszystkich utworów na krążku jest sama Saszan. Muzyka, będąca połączeniem popu i elektroniki, powstała we współpracy z producentem Marco. Wydawnictwo promowały dwa single – „Świat Jest Nasz” i „Wybrałam”.

Media Markt to wyjątkowe miejsce dla wielbicieli muzyki. W sklepach sieci można nie tylko kupić najnowsze wydawnictwa muzyczne, ale również osobiście poznać swoich idoli!  Już w lutym i marcu na spotkanie z fanami zaprasza Saszan. W zeszłym roku wokalistka podpisywała debiutancką płytę w Galerii Łódzkiej, teraz zawsze od godz. 17.00 spotka się ze swoimi fanami w kolejnych sześciu miastach:

  • 16 lutego –  Media Markt Poznań, CH King Cross
  • 17 lutego – Media Markt Szczecin, CH Atrium Molo
  • 18 lutego – Media Markt Gdańsk, CH Oliwa
  • 2 marca – Media Markt Białystok, CH Atrium Biała
  • 3 marca – Media Markt Lublin, ul. Tomasza Zana 31
  • 4 marca – Media Markt Kielce, ul. Radomska 8

Fani odwiedzający wskazane sklepy Media Markt, będą mogli nabyć debiutancki krążek artystki, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Saszan.O Saszan
Saszan, prywatnie Roksana Pindor, 20 lat: „śpiewam, youtuberuję, od czasu do czasu bloguję ?” – mówi o sobie Saszan.
W 2010 roku założyła konto na YouTube i za namową znajomych zaczęła wrzucać tam swoje covery. Mimo, że były nagrywane amatorsko, znalazły grono zwolenników w serwisie Twitter i takie były początki jej internetowej popularności. Fanpage (facebook) Saszan błyskawicznie zdobywał fanów,  podobnie stało się na kolejnym portalu – ask.fm.
150 tys. fanów na Facebooku, ponad 70 tys. na Twitterze, 50 tys. obserwujących na Instagramie sprawiło, że Saszan znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych Polek w internecie.
Jest autorką tekstów i współautorką muzyki wszystkich piosenek na swojej debiutanckiej płycie „RSP” (premiera 16. września).

O Media Markt
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )