Komfort zachęca: „Wymień dywan na nowy”

Blisko 300 nowych wzorów dywanów dostępnych w specjalnych, atrakcyjnych cenach – oto co dla Klientów pragnących upiększyć dom przed świętami przygotował Komfort. Promocja „Wymień dywan na nowy” trwa we wszystkich sklepach sieci oraz na www.komfort.pl.

Nowy dywan na święta

Nowy dywan to doskonały sposób, aby odświeżyć i ocieplić wnętrze domu czy mieszkania. Wszystkim planującym taki zakup naprzeciw wychodzą sklepy Komfort, w których od 6 listopada trwa akcja „Wymień dywan na nowy”.

„Hasłem „Wymień dywan na nowy” zachęcamy klientów do wymiany starego dywanu na nowy. Prawie 300 nowych wzorów dywanów, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach to kusząca oferta. Dlatego jeżeli ktoś szuka sposobu na odświeżenie mieszkania przed świętami, to idealny moment, aby nas odwiedzić. Akcję prowadzimy we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz na www.komfort.pl”.– mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Tak tani, tak miękki, tak modny

Wśród oferowanych przez Komfort nowości znajdują się dywany klasyczne, nowoczesne oraz dziecięce. Dostępne są one w szerokim wachlarzu wzorów oraz bogatej kolorystyce: od niezwykle modnych szarości po intensywne czerwienie, róże czy turkusy. Poniżej prezentujemy trzy przykładowe propozycje:

Dywan TALA
Wzór inspirowany widokiem pustyni, a w szczególności rysunkami tworzonymi na piasku przez wiatr. Dywan wykonany z wysokiej jakości przędzy polipropylenowej (PP), która dzięki obróbce termicznej jest sprężysta, odporna na tarcie i ścieranie oraz łatwo się czyści. Wysokość runa 13 mm.

Dostępne rozmiary i ceny: 80 x 120 cm w cenie 54 PLN, 133 x 180 cm w cenie 139 PLN, 160 x 220 cm w cenie 199 PLN oraz 200 x 280 cm w cenie 299 PLN.

Dywan PORTOFINO
Dywan w energetycznym odcieniu intensywnej czerwieni, którego atutem jest niezwykła miękkość. Wykonany z odpornej na ścieranie i tarcie oraz łatwiej w czyszczeniu przędzy polipropylenowej. Wysokość runa 50 mm. Produkt dostępny również w kolorze szarym i beżowym.

Dostępne rozmiary i ceny: 80 x 150 cm w cenie 79 PLN, 120 x 180 cm w cenie 149 PLN, 160 x 230 cm w cenie 249 PLN oraz 200 x 290 cm w cenie 399 PLN.

Dywan INFINITY
Dywan z niezwykle modnym motywem kwiatowym. Wykonany w całości z przędzy polipropylenowej (PP heat to rise), która dzięki obróbce termicznej łatwo się czyści oraz jest odporna na tarcie i ścieranie. Wysokość runa 9 mm.

Dostępne rozmiary i ceny: 80 x 150 cm w cenie 129 PLN, 133 x 195 cm w cenie 279 PLN, 160 x 230 cm w cenie 379 PLN oraz 200 x 290 cm w cenie 599 PLN.

Kampania reklamowa

Akcja promocyjna wsparta została kampanią reklamową, która trwa od 10 listopada. Prezentuje ona 3 wybrane produkty: „tak tani” dywan Tala , „tak miękki” dywan Portofino oraz „tak modny” dywan Infinity.
Komunikacja realizowana będzie za pośrednictwem telewizji  – 15 sekundowy nowopowstały spot emitowany będzie w TVP1, Polsacie, TVN-ie oraz w kanałach tematycznych. Dodatkowo prowadzona będzie kampania w radio i Internecie.

Nowością wprowadzoną przez Komfort są citylight’y wykonane w technice druku soczewkowego, który daje efekt zmieniających się obrazów (w tym przypadku promocyjnych produktów).
Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.

Informacje o akcji pojawią się również w punktach sprzedaży. Na terenie sklepów Komfort umieszczone zostaną dedykowane bannery, plakaty oraz promocyjne ekspozytory. Za kreację odpowiada dział marketingu marki Komfort.

Akcja „Wymień dywan na nowy” obowiązuje we wszystkich sklepach KOMFORT od 6 listopada 2014 r. do 7 stycznia 2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl .


W ofercie Sklepów Komfort znajduje się szeroki wybór wykładzin i dywanów w pełnej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin. Pełna lista Sklepów znajduje się na www.komfort.pl , gdzie można również dokonywać zakupów on-line.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)