Z.U.P.A. – Franke zaprasza na kolejną edycję programu!

Właśnie rusza kolejna edycja cieszącego się dużą popularnością programu Kuchni+ Z.U.P.A. Partnerem kulinarnego show jest firma Franke – ambasador dobrego smaku i jakości zarówno w obszarze oferowanych systemów kuchennych jak i dań przygotowywanych z ich pomocą.

Z.U.P.A. czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna to program studyjny, prowadzony przez Kingę Paruzel, finalistkę I polskiej edycji MasterChef, blogerkę kulinarną, pasjonatkę fotografii kulinarnej.

Celem programu jest prezentacja oryginalnych pomysłów na zupy, które w wielu polskich domach są obowiązkową pozycją jako pierwsze danie, a czasem nawet zastępują cały obiad. Program pozwala na poznanie zupełnie nowych przepisów, odświeżenie tych już nam znanych i przypomina, że zupa to danie nie tylko pożywne, ale też zdrowe, a jego wykonanie jest niezwykle proste. Dzięki zupom możemy wyczarować niemal nieskończoną różnorodność smaków, które każdego dnia będą zaskakiwały naszych najbliższych.

Co tydzień Kinga Paruzel przygotuje trzy zupy z jednego motywu przewodniego: mięsne, serowe, dietetyczne, owocowe i chłodniki – zarówno polskie, jak i te ze świata, idealne na każdą porę roku i dla każdego.

Program Z.U.P.A. z pewnością stanie się inspiracją do stworzenia wyśmienitych dań, idealnych na zimowe dni, które przyjemnie nas rozgrzeją, dostarczą ciekawych doznań kulinarnych i przywrócą wspomnienia domowych smaków dzieciństwa.

Zapraszamy co niedzielę o godz. 17:15 do Kuchni+

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Franke Polska (PRESS BOX)