POP&ROLL Dawida Kwiatkowskiego już w przedsprzedaży na saturn.pl

Premiera drugiej studyjnej płyty Dawida Kwiatkowskiego jest coraz bliżej i z tej okazji Saturn przygotował wyjątkową niespodziankę. Już od tygodnia w sklepie internetowym saturn.pl trwa jej przedsprzedaż. Ale to nie wszystko! Pierwsze 3000 osób ma szansę zakupu płyty w zestawie z silikonową opaską na rękę, zaprojektowaną przez Dawida.

Dawid Kwiatkowski, największe muzyczne odkrycie ostatnich lat, rusza z drugim albumem studyjnym. POP&ROLL to wyjątkowe połączenie dwóch stylów muzycznych: popu i rocka. Autorem tekstów nowych utworów jest sam Dawid, dla którego longplay jest pierwszym krokiem do zmiany wizerunku.

Jest w stu procentach moja. Dokładnie taka, jaka miała być w zamierzeniu – wywołująca uśmiech i tupanie nogą. Pomieszaliśmy różne style. Chcieliśmy, żeby materiał z płyty był bardzo koncertowy. Taki też wyszedł, a ja myślę, że ten album będzie blisko moich fanów, bo taki miał być. Szczery i pozytywny, tryskający nadzieją i mocą, która jest potrzebna każdemu – tak o swoim albumie mówi młody wokalista, Dawid Kwiatkowski.

Premierę krążka zaplanowano na 19 listopada br. Album promuje singiel „Jak To”.

Bijący rekordy popularności Dawid Kwiatkowski, jako pierwszy w historii polskiej branży muzycznej zdobył Złota Płytę na trzy tygodnie przed premierą pierwszego albumu. Otrzymał także wiele nagród oraz nominacji, m.in. do MTV EMA i ESKA MUSIC AWARDS.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )