Media Markt wkrótce w Elblągu!

W pierwszej połowie 2015 roku w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu zostanie otwarty sklep z elektroniką użytkową popularnej sieci Media Markt. Zanim to nastąpi, 7 sierpnia br. sieć odwiedzi miasto z mobilnym marketem w ramach trasy promocyjnej po Polsce, zorganizowanej pod hasłem “ Media Markt Toru 2014”.

Do tej pory dostęp do asortymentu sieci był możliwy poprzez sklep internetowy mediamark.pl  lub w najbliższych sklepach stacjonarnych zlokalizowanych  w Gdańsku i Gdyni.

Elbląski sklep Media Markt zlokalizowany w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Pułkownika Dąbka 152 zapewni mieszkańcom miasta i okolic dostęp do najnowszych technologii.

Już od dawna chcieliśmy otworzyć swój market w Elblągu, dlatego bardzo się cieszymy, że wkrótce to nastąpi. Przedsmakiem tego, co znajdzie się w ofercie naszego sklepu w CH Ogrody będzie z pewnością spotkanie z mieszkańcami w ramach trasy Media Markt Tour 2014. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i najlepszym na rynku sprzętem elektronicznym do odwiedzenia nas już w czwartek, 7 sierpnia br. na Placu Jagiellończyka – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

Nowy market zajmie powierzchnię 3305 m2 i będzie mieścił się na pierwszym piętrze nowej części Galerii. Klienci będą mogli wybierać spośród najpełniejszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej. W ofercie znajdą się m.in. urządzenia RTV, AGD, fotograficzne, sprzęt komputerowy oraz bogaty wybór akcesoriów, książek, gier komputerowych, filmów i muzyki. Poza ofertą światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się również cieszące się  popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań.

Jak w każdym sklepie sieci, w elbląskim Media Markt będzie także można zaopatrzyć się w bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe. Ponadto, market zaoferuje usługi takie jak: sprawna obsługa serwisowa, dostawa zakupionych produktów do domu wraz z instalacją, możliwość zwrotu zużytego sprzętu, opcja rozszerzenia i przedłużenia ochrony gwarancyjnej produktów, zakup usług telekomunikacyjnych czy telewizji cyfrowej oraz zakupy ratalne przy minimum formalności.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )