Media Markt i Saturn odkupią twoje stare urządzenia

Sklepy Media Markt i Saturn wprowadziły unikalną usługę skupu używanych sprzętów elektronicznych. Klienci sieci mogą teraz pozbyć się niepotrzebnych urządzeń bez pośrednictwa portali internetowych, długiego oczekiwania na zainteresowanego zakupem oferenta, a co najważniejsze bez ryzyka związanego z samą transakcją.

Klienci marketów sieci Media Markt i Saturn mogą bezproblemowo odsprzedać swój używany sprzęt elektroniczny. W zamian za stare urządzenie otrzymają kartę podarunkową o wartości równej jego wycenie, upoważniającą do zakupów w sklepie Media Markt lub Saturn.

Proces sprzedaży jest bardzo prosty i nie wymaga rejestracji na portalu aukcyjnym, ani przygotowywania opisu czy zdjęć. Wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta w dowolnym markecie sieci, aby w kilka minut uzyskać wycenę i sfinalizować transakcję. Ceny skupu odpowiadają rzeczywistej wartości używanego sprzętu (oceniany jest stan techniczny oraz wygląd zewnętrzny urządzenia) i są na bieżąco akutalizowane i porównywane z wycenami portali sprzedażowych.

Programem objęta jest większość kategorii produktowych sprzedawanych w sklepach Media Markt i Saturn: od telefonów komórkowych, przez tablety, laptopy, aparaty fotograficzne, nawigacje i akcesoria.

Partnerem Media Markt i Saturn w oferowaniu usługi jest firma Flip4New, specjalizującą się w tego typu rozwiązaniach, która po dokonaniu transakcji staje się właścicielem sprzętu. Szczegóły oferty dostępne są w sklepach stacjonarnych sieci oraz na www.mediamarkt.pl. i www.saturn.pl .

Sieci  Media Markt jak i Saturn słyną z najpełniejszego na rynku wyboru produktów z zakresu elektroniki użytkowej. Cenionym przez klientów atutem marki jest również szeroki pakiet usług, uwzględniający m.in. dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, konfigurację tabletów i laptopów, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, serwis naprawczy, czy sprawną obsługę serwisową i kredytową.


O Media Saturn Holding
Należące do holdingu Media Saturn sieci Media Markt i Saturn zajmują pierwsze miejsce wśród sprzedawców elektroniki użytkowej w Polsce i Europie, oferując najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Media Markt i Saturn zarządzane są niezależnie i stanowią konkurencyjne wobec siebie marki sprzedaży detalicznej. Więcej informacji o Grupie Media-Saturn dostępnych jest na stronie: www.media-saturn.com

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )