Wader kibicuje zawodnikom „Tour Kocham Rowerek 2014”!

To już piąta edycja wyścigów rowerkowych dla dzieci w wieku 3-10 lat. Tour Kocham Rowerek odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce. Imprezie patronują Prezydenci i Marszałkowie, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Firma Wader-Woźniak, która włączyła się w akcję zachęca do udziału wszystkie dzieci.
Warunkiem uczestnictwa jest sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na małych uczestników czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek, w tym znane i lubiane polskie zabawki, które doskonale wpasowują się w klimat zabawy na świeżym powietrzu. 

Rodzinna atmosfera pikniku, cały dzień na świeżym powietrzu i oni, najważniejsi – najmłodsi mieszkańcy miast na swoich rowerkach ścigający się w duchu fair play. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe, po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy uczestnicy i wszyscy otrzymują dyplomy i nagrody. Słychać oklaski i głośny doping, radość i duma rodziców ze swoich pociech rośnie.

„Zaangażowanie rodziców w aktywne formy spędzania czasu ze swoim dzieckiem, dużo zabawy na świeżym powietrzu, do tego od zawsze zachęcamy i do tego świetnie nadają się nasze zabawki, które można spotkać niemal w każdej piaskownicy i na placach zabaw. Dlatego z przyjemnością włączyliśmy się w akcję obdarowując najmłodszych zawodników naszymi produktami. Mamy nadzieję, że sprawią dzieciom sporo radości” – mówi Marcin Woźniak, prezes WADER-WOŹNIAK i miłośnik sportów rowerowych.

Główne cele imprezy:
– promocja zdrowego stylu życia i ducha rywalizacji fair play (każde dziecko staje na podium i dostaje nagrody),
– promocja standardów bezpieczeństwa jazdy na rowerze u najmłodszych (kaski, kamizelki, odblaski, przegląd rowerów)
– poprawa umiejętności i techniki jazdy rowerowej (tory przeszkód, miasteczko rowerowe)
– promocja wykorzystania roweru, jako środek transportu miejskiego w przeważnie zakorkowanych miastach
– budowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i całych rodzin

Co ważne, udział w wyścigach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.
Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DZ1lKMme858

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

Wader