SATURN zapełni Twoją lodówkę!

Siec Saturn ruszyła z akcją promocyjną „Zapełnimy Twoją nową lodówkę”. Każdy, kto w dniach 12-18 czerwca kupi dowolną lodówkę w markecie sieci lub na satrun.pl otrzyma bon na zakupy we Frisco.pl o wartości od 150 do 750 zł. 

Lato jest okresem wzmożonego zainteresowania konsumentów lodówkami i chłodziarkami. Wpisując się w ten sezonowy trend, Saturn przy współpracy z Frisco.pl, przygotował ciekawą akcję: Wszyscy klienci sklepów sieci oraz sklepu internetowego saturn.pl  przy zakupie lodówki otrzymają bon na zakupy w supermarkecie online Frisco.pl. Wysokość bonu zależy od ceny wybranego urządzenia, np. za zakup lodówki w cenie od 999 zł do 1999 zł będzie to bon o wartości 150 zł.

W sumie klienci mogą wyposażyć swoją lodówkę w produkty spożywcze o wartości od 150 do 750 zł. Akcja rozpoczyna się 12 czerwca i potrwa do 18 czerwca br.      

Oferta SATURN to największy wybór lodówek na rynku. Przy zakupie urządzeń chłodzących nasi klienci zwracają szczególną uwagę na ich pojemność i funkcjonalność. Coraz częściej liczy się też nowoczesny design, a także pro-ekologiczna postawa. Lodówki o wysokiej klasie energetycznej są bardziej przyjazne dla środowiska i przekładają się na oszczędności w budżecie domowym. Teraz dopełnieniem tej oferty będą bony na zakupy w sklepie internetowym Frisco.pl – powiedziała Anna Chruścińska z Działu Zakupu sieci Saturn, odpowiedzialna za akcję.

Regulamin akcji dostępny jest w sklepach SATURN oraz na stronie sklepu internetowego: www.saturn.pl .

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych
są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )