Serce za serce dla PGE Obrót S.A.

Łódzkie Hospicjum dla Dzieci uhonorowało PGE Obrót S.A. statuetką „Za okazane serce i zaangażowanie w niesieniu pomocy dzieciom, których życie zbyt szybko przemija”.

Łódzkie Hospicjum dla Dzieci, które wspiera Spółka, obchodzi 15. rocznicę swojej działalności. Z tej okazji w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbyła się uroczystość podczas, której podsumowano dotychczasową działalność. Specjalne podziękowania skierowano do osób, instytucji i firm, które przez te lata były związane z  placówką, wspierając ją pracą (wolontariusze), radą lub funduszami na zakup sprzętu i wyposażenia medycznego.

Przez piętnaście lat Hospicjum objęło opieką 213 rodzin z województwa łódzkiego. Obecnie z pomocy Hospicjum korzysta  64 pacjentów.

W gronie partnerów wspierających tę placówkę jest łódzki Oddział PGE Obrót S.A. – Wspierając Hospicjum pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom.  Cenimy tę współpracę i zamierzamy ją kontynuować. Dzięki tej współpracy wiemy, że błędem jest spotykane niekiedy myślenie, iż już  więcej nic nie można dla tych dzieci zrobić – mówi Dariusz Łukaszewski, Dyrektor Oddziału w Łodzi.

Piotr Wróbel
Specjalista  ds. Public Relations
piotr.wrobel@gkpge.pl, tel. (17) 865 6124; 691911 525PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.