Oddaj stary sprzęt i odbierz zniżkę na nowy! Tylko w SATURNIE

Sieć z elektroniką użytkową SATURN zachęca do pozbywania się elektrośmieci. W zamian za zużyty sprzęt Klienci mogą teraz otrzymać zniżkę na nowy aparat lub kamerę.

Stare sprzęty nie muszą stanowić obciążenia dla ich właścicieli, ani dla środowiska. Sieć SATURN od początku swojej działalności dba o ochronę środowiska i aktywnie uczestniczy w realizowaniu różnych programów mających na celu promowanie i kształtowanie postaw proekologicznych. 

Również i tym razem marka SATURN przygotowała ciekawą eko-akcję dla swoich klientów: W dniach od 15 do 21 maja br. roku będzie można wymienić dowolny używany sprzęt elektroniczny na 10% zniżki przy zakupie aparatów cyfrowych, lustrzanek oraz kamer cyfrowych i sportowych. Oferta dotyczy zakupów we wszystkich marketach SATURN oraz na saturn.pl. W przypadku zakupów uprawniających do zniżki w sklepie internetowym, zużyty sprzęt należy dostarczyć do dowolnego sklepu SATURN na terenie kraju w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

SATURN przyjmie wszystkie stare urządzenia, bez względu na to, gdzie zostały one zakupione. Przekazane elektrośmieci trafią do wyspecjalizowanych zakładów przetwarzania, gdzie zostaną w bezpieczny sposób zutylizowane.

Szczegóły promocji w sklepach SATURN oraz na saturn.pl.
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Wi?cej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )