Inteligentny styl w zestawie

W kwietniu ruszyła nowa promocja pod hasłem Inteligentny styl w zestawie. Każdy, kto w okresie trwania promocji zdecyduje się na zakup przynajmniej dwóch produktów objętych promocją, ma szansę na otrzymanie atrakcyjnego gratisu. Promocją objęte są wybrane modele piekarników, płyt, okapów, zmywarek i lodówek, tak więc bez problemu można wyposażyć całą kuchnię. Nie warto odkładać decyzji na ostatnią chwilę, ponieważ liczba gratisów jest ograniczona, a o udziale w promocji decyduje kolejność zgłoszeń.

Promocją objęte są trzy zestawy. Pierwszy z nich tworzą piekarnik wraz z płytą indukcyjną, kolejny tworzą piekarnik, okap i zmywarka (lub jeśli ktoś woli lodówka). Ostatni inteligentny zestaw promocyjny tworzą wszystkie wymienione wcześniej produkty, czyli piekarnik, okap, zmywarka i lodówka. Jak widać tworzą go wszystkie urządzenia, które są niezbędne w kuchni.

Jak zwykle zasady udziału w promocji są proste: wystarczy wybrać spośród promocyjnych urządzeń, te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i zarejestrować zakup na stronie (lub przesłać zgłoszenie promocyjne pocztą). Później pozostaje już tylko czekać na kuriera, który dostarczy odpowiedni gratis bezpośrednio pod wskazany w zgłoszeniu adres. W przypadku pierwszego zestawu produktów będzie to odkurzacz VI 2011. Zakup drugiego zestawu nagrodzimy płyta gazową PGZ 6311 lub PGCZ 6411 lub PGCZ 6411 W. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup najbardziej rozbudowanego zestawu będzie miał większy wybór i będzie miał szansę otrzymać płytę indukcyjną PI 6512 TB lub zestaw składający się z płyty gazowej PGZ 6311 (którą będzie można zamienić na płytę PGCZ 6411 lub PGCZ 6411 W) oraz kuchenkę mikrofalową AMG 20 BF lub AMM 20 BI.

Na koniec jedna ważna uwaga: zgłoszenia promocyjnego należy dokonać najpóźniej w ciągu 30 dni od daty zakupu sprzętu. W przypadku rejestracji drogą internetową decyduje data rejestracji na stronie, a w przypadku wysyłki drogą pocztową, data stempla pocztowego. Nagroda dostarczana jest bezpośrednio przez kuriera w ciągu kolejnych 30 dni.

Dokładny opis promocji wraz z regulaminem Inteligentny styl w zestawie znajduje się na stronie internetowej www.amica.pl. Można tam także obejrzeć wszystkie promocyjne zestawy oraz gratisy. Dostępny jest także film prezentujący zasady udziału w promocji.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)