Słuchawki SMS Audio sygnowane przez 50 Centa już dostępne w Media Markt i SATURN

Pozostało pięć dni do wizyty 50 Centa w sklepach sieci Media Markt i SATURN, jednak fani czystego brzmienia już od dzisiaj mają do wyboru 7 modeli słuchawek SMS Audio™ w 11 różnych kolorach. Produkty sygnowane przez 50 Centa dostępne są we wszystkich marketach sieci Media Markt i SATURN w całej Polsce. Sam artysta – pomysłodawca oraz właściciel marki SMS Audio™ oficjalnie zaprezentuje swoje produkty już 4 kwietnia.

Słuchawki SMS Audio™ należą do klasy produktów premium. Oferowane na polskim rynku urządzenia odznaczają się najwyższą jakością dźwięku, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Konsumenci będą mieli do wyboru aż siedem wyjątkowych modeli serii SYNC by 50 oraz STREET by 50 – bezprzewodowych i przewodowych, nausznych i dousznych, a także przenośny głośnik. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów.

4 kwietnia, w ramach pięciodniowej wizyty w Polsce, raper odwiedzi warszawski sklep SATURN (godz. 11:00, CH Złote Tarasy) oraz Media Markt (godz. 17:00, CH M1). Podczas spotkania z fanami 50 Cent opowie o swojej fascynacji czystym brzmieniem, które zaowocowało powstaniem SMS Audio™.

W ramach wydarzenia przewidziano czas na autografy dla fanów, którzy zakupią parę słuchawek SMS Audio™, jedną z płyt z muzyka lub przyniosą plakat z jego wizerunkiem. Ponadto, artysta będzie składał podpisy na autobiografii „Szacunek ulicy”. Książka autorstwa 50 Centa będzie dostępna w marketach Media Markt i SATURN przedpremierowo już od 1 kwietnia.

Aktualna oferta produktów marki SMS Audio™ dostępna w Media Markt i SATURN:

  • Słuchawki STREET by 50 Wired Earbubs, 419,00 zł,
  • Słuchawki SYNC by 50 Wireless On-Ear Headphone, 749,00 zł,
  • Słuchawki  STREET by 50 Wired On Ear Headphone, 759,00 zł,
  • Słuchawki  STREET by 50 Wired Over-Ear Headphones, 1099,00 zł,
  • Słuchawki  STREET by 50 ANC Headphone, 1199,00 zł,
  • Słuchawki  STREET by 50 Wired DJ Headphones, 1299,00 zł,
  • Słuchawki  SYNC by 50 Wireless Over-Ear Headphones, 1699,00 zł,
  • Głośnik SYNC by 50 Portable Wireless Speaker, 749,00 zł.

Szczegóły oferty : www.mediamarkt.pl , www.saturn.pl

O firmie Media Markt:
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

O firmie SATURN:
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 220 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowane są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

O SMS Audio™:
Marka SMS Audio™ (Studio Mastered Sound), oferująca profesjonalne słuchawki i akcesoria, została stworzona po to, by udoskonalać sposób doświadczania muzyki. SMS Audio™ łączy w sobie technologię, funkcjonalność  styl, oferując najwyższą jakość dźwięku, komfort w użytkowaniu i unikatowy design każdego produktu.
W Polsce można kupić 7 modeli słuchawek bezprzewodowych i przewodowych, nausznych i dousznych, wykonanych z najlepszych materiałów i dostępnych w 11 kolorach. Słuchawki SMS Audio™ zostały zaprojektowane dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas a nieodłącznym składnikami ich życia są muzyka i miejski lifestyle. Gwarantem jakości słuchawek SMS Audio™ jest ich twórca – Curtis „50 Cent” Jackson, doświadczony muzyk i ekspert w sprawach brzmienia i jakości dźwięku, który dąży do najwyższej jakości każdego produktu, powiązanego ze swoim imieniem. Generalnym dystrybutorem słuchawek SMS Audio™ na polskim rynku jest firma FG Poland.

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )