Ceramika Paradyż wsparła kwestę na rzecz zabytkowego kościoła w Opocznie

W okresie Wszystkich Świętych, w dniach 1-3 listopada br., po raz kolejny odbyła się kwesta na rzecz prac remontowych prowadzonych w kościele św. Marii Magdaleny w Opocznie. W tym roku udało się zebrać ponad 8 500 zł. W akcję zaangażowała się również lokalna firma – Ceramika Paradyż.

Opoczyński, drewniany kościół imienia św. Marii Magdaleny pochodzi z XVIII wieku i od 2009 roku wpisany jest do rejestru zabytków. Aby zebrać fundusze na jego renowację, prowadzone są różne przedsięwzięcia. Jednym z nich jest kwesta podjęta przez parafię Świętego Bartłomieja oraz władze powiatu i miasta Opoczno.  

W tym roku zbiórka odbyła się na cmentarzu przy ul. Moniuszki w Opocznie. W ciągu trzech dni kwestującym udało się zebrać ponad 8 500 zł. W podzięce za wsparcie akcji rozdawali oni wszystkim darczyńcom m.in. płytki okolicznościowe podarowane przez Ceramikę Paradyż, które zostały wyprodukowane w opoczyńskim zakładzie firmy. 


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2012” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2012 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.


Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)