Otwarcie sklepu po przebudowie z korzyścią dla klientów

W reakcji na zmieniające się trendy na rynku elektroniki użytkowej sieć Media Markt na bieżąco dostosowuje asortyment i prezentację oferowanych produktów do potrzeb klientów. 25 października br. nastąpi otwarcie po przebudowie warszawskiego marketu, zlokalizowanego przy ul. Górczewskiej. Z tej okazji na kupujących czekają specjalne oferty promocyjne.

Rozwój nowych technologii wpływa na zmianę oczekiwań konsumentów nie tylko pod względem dostępności urządzeń, ale również formy ich prezentacji. Ułatwia to porównanie właściwości i cen produktów, a tym samym zakup sprzętu dopasowanego do realnych potrzeb i stylu życia kupujących.

Właśnie z myślą o klientach gruntownie przebudowany został warszawski Media Markt przy ul. Górczewskiej 212 i obecnie jest najnowocześniejszym sklepem z elektroniką użytkową w stolicy. – powiedział Krzysztof Strzemiecki, Dyrektor Marketu.

Tuż przy wejściu do odnowionego sklepu znajdziemy najbardziej poszukiwane produkty: sprzęt fotograficzny, smartfony, tablety i notebooki. Największą powierzchnię zajmuje dział AGD oferujący najszerszą ofertę sprzętu niezbędnego do wyposażenia domu. Na klientów czeka  również bogaty wybór telewizorów oraz tysiące innych produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej, w tym akcesoriów. Z pewnością pozytywnie zaskoczy kupujących również bogaty wybór książek, oraz płyt z muzyką i filmem. W ofercie znajdują się również zdobywające szeroką popularność na polskim rynku produkty marek własnych: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

Z okazji otwarcia marketu w nowej formie, sklep przygotował specjalną ofertę produktową obowiązującą od 25 do 31 października, lub do wyczerpania zapasów.

Wybrane produkty z oferty:
– Telewizor LG  LED 3D 42” w cenie 1899,00 zł
– Smartfon Samsung Galaxy S III Mini   w cenie 779 zł
– Notebook HP Pavilion z procesorem i3 w cenie 1699 zł
– Pralka MPM, 1000 obr./min, głębokość 40 cm  w cenie 699,00 zł


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 47 marketów w 39 miastach Polski.


Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )