Zmywarki Amiki Konsumenckim Liderem Jakości

Konsumencki Lider Jakości 2013 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Wśród wyróżnionych w tym roku znalazły się także zmywarki Amiki.

Oczywistym stwierdzeniem jest fakt, że konsumenci poszukują najlepszej oferty, zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny. Teraz, gdy oferta produktowa jest naprawdę szeroko dostępna, liczy się także opinia innych o produkcie. Okazuje się nawet, że może ona mieć znaczący wpływ na decyzję o zakupie konkretnego produktu. Tak więc poziom cenowy, wyposażenie wraz z innymi cechami ustępują miejsca doświadczeniu konsumentów z produktem, to właśnie ono często decyduje o tym, czy dane urządzenie odniesie sukces na rynku. Dlatego miło nam poinformować, że zmywarki Amiki zostały wyróżnione tytułem Konsumencki Lider Jakości 2013. Opinia Polaków na temat różnych produktów była przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2013. Celem było zdobycie wiedzy oraz zdefiniowanie segmentów produktów i usług o zróżnicowanym poziomie ich jakości. Otrzymane wyniki i ich analiza pozwoliła jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kategorii produktowych. Zebrane dane dostarczają nie tylko informacji o stopniu rozpoznawalności produktów i usług, ale pozwoliły także stworzyć ranking najbardziej rozpoznawalnych marek. Warto podkreślić, że pod uwagę zostały wzięte również skojarzenia z daną marką.

Wyróżnione przez konsumentów zmywarki Amiki dostępne w wersji do zabudowy w meblach kuchennych jak w wersji wolno stojącej. Ofertę tworzy ponad 30 modeli urządzeń w dwóch szerokościach 45 i 60 cm. Dzięki najwyższej klasie skuteczności zmywania A, zmywarki Amiki zaskakują nawet najbardziej wymagających użytkowników. Efektywność zmywania uzupełniona jest klasą efektywności energetycznej A++, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko wodę, ale także energię elektryczną i domowy budżet. Wszyscy, którzy chcą oszczędzać i korzystać z wolnego czasu, powinni poznać ofertę zmywarek Amiki.

Z doświadczenia wiemy, że cenimy to, co przynosi nam wymierne oszczędności. Teraz znamy także markę tych urządzeń. Rekomendacja w postaci wyróżnienia Konsumenckim Liderem Jakości oczywiście cieszy, ale jeszcze większą przyjemność sprawia zadowolony konsument.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)