Nowy Media Markt w Szczecinie

W CH marcredo Center Szczecin zostanie otwarty jeszcze w tym roku sklep Media Markt. Będzie to już drugi salon tej marki w mieście. Sieć rozpoczęła proces rekrutacji pracowników.

Dla mieszkańców Szczecina otwarcie w grudniu br. kolejnego sklepu Media Markt oznacza jeszcze łatwiejszy dostęp do oferty markowych produktów RTV i AGD. Media Markt w CH Marcredo Center będzie miał powierzchnię ponad 2000 m2, na której zaprezentuje zarówno nowości rynkowe, popularne markowe urządzenia, jak i ekskluzywny sprzęt dla wymagających. W ofercie znajdą się również zdobywające szeroką popularność na polskim rynku produkty marek własnych: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

W ciągu 15 lat działalności na polskim rynku, Media Markt stał się synonimem wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, takich jak: profesjonalne doradztwo, dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, serwis naprawczy, czy obsługa kredytowa. Marka znana jest również z oryginalnych akcji marketingowych

Sieć posiada największy w branży sklep internetowy www.mediamarkt.pl , oferujący 100.000 produktów. Zakupione tam urządzenia można zamówić z dostawą do domu lub odbiorem w jednym z 47 stacjonarnych sklepów Media Markt, zlokalizowanych w 39 miastach Polski.

Otwarcie w Szczecinie nowego Media Markt oznacza dla wielu osób perspektywy rozpoczęcia przygody zawodowej w profesjonalnym zespole. Obecnie sklep poszukuje:

– doradców fachowych;
– pracowników działu obsługi klienta/serwis;
– kasjerek/kasjerów;
– pracowników magazynu.

„Media Markt jest cenionym pracodawcą, zapewnia dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń i możliwość rozwoju zawodowego.” – podkreśla Paweł Buluk, Dyrektor Zarządzający Media Markt w Szczecinie – „Zespół nowego sklepu Media Markt będzie liczył łącznie 35 pracowników.”


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada w Polsce 47 sklepów oraz sklep internetowy mediamarkt.pl

 

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )