Nowy Piotr i Paweł łamie stereotypy. Piąty supermarket Piotr i Paweł w Gdańsku

W nowym sklepie w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 2 w dzielnicy Osowa, którego otwarcie odbędzie się 12 września, wprowadzony zostanie program 5 Gwarancji, który wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich konsumentów w zakresie komfortu i jakości robienia zakupów oraz atrakcyjności cenowej. Tym samym Piotr i Paweł całkowicie zmienia rynek supermarketów gdyż oferuje Klientom jeszcze więcej niż konkurencja.

Już pierwsze w roku 2013 otwarcie Piotra i Pawła przy ul. Druskienickiej w Poznaniu to nie tylko  rewolucja w komunikacji, lecz przede wszystkim otwarcie idealnego sklepu z udoskonalonym standardem obsługi, poziomu cen oraz dostępności asortymentu, opierający się na 5 gwarancjach: gwarancji dostępności produktów, gwarancji  świeżości,  sprawnej obsługi przy kasach, niskich cen oraz zgodnych cen na półce i przy kasie. W ślad za Poznaniem podążyły kolejne sklepy w takich miastach jak: Pabianice, Konin i Skórzewo. Teraz przyszła kolej na Gdańsk. Co więcej, jest to otwarcie już 5. sklepu w Gdańsku, ale pierwszego z programem 5 Gwarancji.

Skąd pomysł na program 5 Gwarancji? Piotr i Paweł od 23 lat zdobywając uznanie konsumentów w całej Polsce, łącząc bezpretensjonalny, ciepły kontakt z Klientem, wiedzę o jego potrzebach i zmieniających się upodobaniach z fachowością, dogłębną znajomością produktów, wciąż jest odbieram przez Klientów jako delikatesy. Szeroki asortyment, wyszkolony i uprzejmy personel, eleganckie meble, czystość w sklepie tworzą wizerunek drogiego sklepu.  Klient postrzega jakość przez pryzmat ceny, nie tylko w zakupach spożywczych. Nowy Piotr i Paweł udowadnia, że jest to tylko stereotyp, a dowodem na to są gwarancje, które wyznaczają nowe standardy, a jeśli są łamane, to od razu Klientowi rekompensowane.  

Każdy kto udowodni, iż komunikowana zasada nie jest respektowana przez sklep, odbiera 15% kupon na kolejne zakupy.

Nad całością będzie czuwał system kontroli zadowolenia Klientów, którego monitoring pozwoli na ciągłe usprawnianie supermarketów Piotr i Paweł.

Z okazji otwarcia nowej placówki w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 2 (90. sklepu sieci), Piotr i Paweł zaplanował dla swoich Klientów całą masę promocji i produktów w rewelacyjnych cenach.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-22:00 oraz w niedziele w godzinach 9:00-21:00.

Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI z Piotr i Paweł S.A. (PRESS BOX)