Kolejny konkurs na Avans.pl rozstrzygnięty!

Zwyciężczyni konkursu „Klikaj i wygrywaj z firmą Samsung” zgarnęła wyposażenie domu za 10 000 zł.

W konkursie na Avans.pl , w którym wygrać można było atrakcyjne sprzęty firmy Samsung, zwyciężyła Pani Delfina z Jarosławia. Odbierając nagrodę o wartości  ponad 10 000 zł zrobiła to co obiecała – wydała „śpiew delfina” i nie tylko!

Konkurs „Klikaj i wygrywaj z firmą Samsung” zorganizowany na www.avans.pl polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz wzięciu udziału w zabawie za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej. Każdy uczestnik musiał wykonać trzy zadania polegające na wyszukiwaniu w sklepie internetowym modeli sprzętu o określonych parametrach technicznych. Nagrodą główną w konkursie był sprzęt firmy Samsung – telewizor, kino domowe, odtwarzacz Blu-ray, lodówka, piekarnik i odkurzacz – o łącznej wartości ponad 10 000 zł. Zwyciężczynią konkursu została Pani Delfina z Jarosławia, która w swojej odpowiedzi zapewniła, że kiedy dowie się o wygranej wyda z siebie „śpiew delfina”. Pani Delfina spełniła obietnicę i podczas obierania nagrody oprócz imitacji śpiewu delfina, zaśpiewała również fragment znanego każdemu utworu „Śpiewać każdy może”.

Konkurs „Klikaj i wygrywaj z firmą Samsung” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Ciekawa – edukacyjna –  konstrukcja konkursu gwarantowała duże emocje, świetną zabawę i naukę dla wszystkich. Na co dzień nie zawsze śledzimy najnowsze rozwiązania technologiczne, w które producenci wyposażają swoje sprzęty. W tym konkursie każdy, rozwiązując zadania konkursowe, mógł zmierzyć się z nowinkami technicznymi oferowanymi przez producentów i dowiedzieć się na przykład, że teraz telewizorami można sterować poprzez gesty i komendy głosowe oraz że istnieją pralki z funkcją wi-fi, w których cały proces prania – od włączenia do zakończenia cyklu – możemy kontrolować na przykład przez smartfon lub tablet – podsumowuje Artur Herod, Dyrektor marki Avans.


Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych, sklep internetowy www.avans.pl oraz punkty odbioru osobistego zlokalizowane w największych aglomeracjach miejskich. Sieć dostarcza Klientom pełen asortyment  sprzętu  Multimedia/RTV/AGD w atrakcyjnych cenach, kładąc szczególny nacisk na nowe technologie najlepszych marek. W sklepach sieci Avans Klient może liczyć ponadto na specjalne oferty promocyjne, preferencyjne warunki zakupu na raty, profesjonalne doradztwo oraz szereg usług dodatkowych.

AVANS
więcej informacji – PRESS BOX