Video-poradniki Amiki

Świat konsumentów jest dziś bardzo zróżnicowany, dlatego oferta Amiki jest tak rozbudowana. Produkty posiadają unikalne rozwiązania, które niejednokrotnie po raz pierwszy pojawiają się na naszym rynku. Najlepszym przykładem takich produktów może być piekarnik z linii Integra Smart z interaktywnym wyświetlaczem dotykowym. By lepiej zrozumieć zasadę działania tego i innych urządzeń, Amica przygotowała cały szereg videoporadników ułatwiających używanie nawet najbardziej zaawansowanych funkcji.

Jednym z najważniejszych środków dzisiejszej komunikacji jest Internet, który oferuje niespotykane gdzie indziej możliwości. Gdy mu się dobrze przyjrzeć, okaże się, że łączy w sobie (w jednym miejscu) wszystkie ważne media – telewizję, prasę i radio – a nade wszystko ich zalety. Tylko tutaj można dokonać wyboru: czytać, słuchać czy oglądać. Rola Internetu w życiu człowieka wciąż rośnie, przekraczane są kolejne granice i odkrywane nowe światy.

Na stronie www.amica.pl w sekcji Produkty znajduje się zakładka Poradniki. Zakładka ta otwiera drzwi do jednego z takich nowych światów. Poradniki Amiki mają bowiem nowoczesną postać i charakter, jaki odpowiada wizji firmy innowacyjnej – są to filmowe porady dotyczące obsługi i eksploatacji urządzeń Amiki.

Poradniki w sekcji produktowej zawierają krótkie, kilkudziesięciosekundowe filmy, które można również znaleźć na portalu YouTube. W prosty i atrakcyjny sposób prezentują one i wyjaśniają funkcje różnych urządzeń. Największy nacisk – co wydaje się oczywiste – został położony na sprzęt grzejny, czyli ten segment, w którym Amica osiągnęła najwyższe kompetencje. Konsumenci znajdą tam video-poradniki dotyczące użytkowania piekarników – np. programy gotowe, programy parowe czy funkcja ECO. W ten sam sposób wyjaśnione są również kwestie związane z utrzymaniem czystości piekarnika – funkcja Aqualytic oraz czyszczenie szyby w drzwiach piekarnika.

Motywem przewodnim wszystkich filmów poradnikowych jest wyjaśnianie tajemnic związanych z najbardziej zaawansowanymi technologiami. Poza piekarnikami dotyczy to innych nowoczesnych urządzeń – zwłaszcza płyt indukcyjnych. Dzięki filmom instruktażowym sprzęt ten nie wydaje się już tak tajemniczy, a okazuje wręcz obiektem marzeń, rozbudzonych niesłychaną łatwością obsługi i zadziwiającą funkcjonalnością. Dla przykładu wystarczy wspomnieć o kilku podstawowych funkcjach przedstawionych w poradnikach: podtrzymywania ciepła w płycie indukcyjnej, Stop’n Go, Booster czy automatycznego zagotowania. Kwestiom funkcjonalnym towarzyszą video-poradniki wyjaśniające zasady działania sprzętu, a więc: ogólna zasada działania płyt indukcyjnych, zasada działania wskaźnika ciepła resztkowego, detektora obecności garnka, a także blokady płyty grzejnej.

Dopełnieniem wspomnianej kolekcji sprzętu grzejnego, złożonej z piekarników i płyt ceramicznych oraz indukcyjnych, są filmy poświęcone okapom, poruszające tematy związane z komfortem użytkowania. Wśród nich znajdziemy także filmy dotyczące obsługi okapu, a także czyszczenia i wymiany filtrów w okapie.

Amica idzie z duchem czasu, niejeden raz go wyprzedzając. W kwestii komunikacji trzyma wciąż rękę na pulsie i nie pozwala się zepchnąć ze szlaku czy wyprowadzić na manowce. Robi to przecież nie sama dla siebie, ale po to, by ułatwić życie konsumentom. Dokładnie widać to właśnie w Internecie, na stronie www.amica.pl.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)