Piva – naturalnie doskonała kolekcja od Deante

Nowa kolekcja marki Deante to doskonałe rozwiązanie zarówno dla miłośników zaokrąglonych meandrów, jak i ostro zakończonych brzegów. Piva, będąca najnowszą serią zlewozmywaków granitowych, ma wiele wspólnego z czarnogórską rzeką o identycznej nazwie – tak samo pobudza zmysł estetyczny i zaspokaja podstawowe potrzeby.

Nawiązująca do natury kolekcja daje możliwość wykonywania codziennych, kuchennych czynności w luksusowej oprawie. Seria Piva to propozycja dla osób lubiących kanciaste kształty, jak i dla tych, którzy wolą krągłe krzywizny. W skład kolekcji wchodzą bowiem cztery granitowe zlewozmywaki: dwa minimalistyczne modele o czystych, prostych liniach oraz dwa produkty w kształcie elipsy. Zarówno kwadratowe, jak i zaokrąglone zlewozmywaki są dostępne w wersjach: jedna komora z ociekaczem i dwie komory bez ociekacza.

Produkty z kolekcji Piva są odporne na zarysowania, wysokie temperatury (nawet do 250oC w przypadku krótkiego kontaktu) i działanie środków chemicznych. Doskonała jakość wykorzystanych w produkcji materiałów gwarantuje długowieczność zlewozmywaków, objętych 10-letnią gwarancją.


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)