Rewolucyjne rozwiązanie VoIP dla firm w PLFON

PLFON – marka telefonii VoIP dostępna w sieciach Media Markt oraz Saturn przedstawia swoją nową, rewolucyjną ofertę: FONbox.

Operator telefonii internetowej VoIP – PLFON, wprowadził na rynek nową ofertę stworzoną z myślą o małych i średnich firmach. FONbox to wirtualna centrala telefonii VoIP dla firm, oferująca niespotykany do tej pory zakres usług dodatkowych. Poza atrakcyjną ofertą połączeń głosowych w jakości HD, FONbox umożliwia m.in. nagrywanie rozmów, korzystanie z mostka telekonferencyjnego, IVR, zapowiedzi połączeń, wideo połączeń, korzystanie z numerów dostępowych i numeracji skróconej bez dodatkowych opłat.

Ofertę FONbox uzupełnia bogaty wybór renomowanych aparatów telefonicznych IP dostępnych już od 1 PLN brutto. Wśród dostępnych marek znajdują się Gigaset, Cisco, Yealink, Polycom, Grandstream i Snom. Aplikacja FONbox jest dostępna także dla telefonów komórkowych: działa z mobilnymi systemami operacyjnymi iOS, Android i BlackBerry.

Oferta FONbox została skonstruowana w uniwersalny sposób, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i w dużych korporacjach – powiedział Marek Mróz, Dyrektor Handlowy PLFON. – FONbox to pakiet, który możemy dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa: łączy usługę telefonii IP, aplikacje mobilne, nielimitowane połączenia i ponad 70 funkcji centrali telefonicznej. Możliwości jest bardzo dużo, zapraszam na www.plfon.pl.

Usługa FONbox oferuje kilka rodzajów abonamentów, w tym nowość w Polsce na rynku VoIP: pakiet z nielimitowanymi połączeniami do sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce oraz USA oraz do sieci stacjonarnych w Unii Europejskiej.

Więcej informacji:
http://www.plfon.pl/biznes
http://www.youtube.com/watch?v=NCqpkJtKH-U


Peoplefone Polska S.A. rozpoczęła swoją działalność w 2007 pod marką PLFON jako joint venture Peoplefone A.G. – szwajcarskiego operatora telefonii VoIP oraz Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o. PLFON jest operatorem telefonii internetowej oferującym usługi telekomunikacyjne realizowane przy użyciu łączy internetowych. Urządzenia umożliwiające korzystanie z usług PLFON są dostępne poprzez stronę internetową www.plfon.pl oraz we wszystkich sklepach sieci Media Markt i Saturn.

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )