Poszukiwacze i odkrywcy lodówek

Każdy chyba zgodzi się z tym, że teraz najłatwiej znaleźć to, czego się szuka, w Internecie. Co prawda mogą być pewne kłopoty z rzeczami zgubionymi, ale jeśli chodzi o nowości, nie ma lepszego miejsca na poszukiwanie i odkrywanie. Przykłady? Proszę bardzo – pierwszy z brzegu: lodówki.

Dla poszukiwaczy lodówek Amica stworzyła nową stronę poświęconą sztuce inteligentnego chłodzenia – www.amica.com.pl/lodowki . Łatwo ją znaleźć i łatwo tam trafić, a w dodatku łatwo się w tym miejscu poruszać. Czytelne drogowskazy prowadzą za rękę dokładnie tam, gdzie chcemy, nawet jeśli jesteśmy zmuszeni nieco zaryzykować i wybrać nieznany dotąd kierunek. To przecież należy do uroku poszukiwań, które mają wiele wspólnego z podróżą i przygodą.

Prosto do celu zaprowadzą funkcjonalne rozwiązania. Znajdziemy tam – wszystko, co najważniejsze: funkcjonalne półki i balkoniki, szuflady na warzywa i owoce, taca szybkiego zamrażania, Fresh Zone 0–3 stopni C, funkcje Superchłodzenie, Superzamrażanie i funkcja Party, wydajne oświetlenie LED oraz sterowanie dotykowe. Wszystko „opakowane” klasą energetyczną A++, co od razu sugeruje oszczędność rzędu 40% w porównaniu do klasy A. Od razu można się poczuć jak w nowym domu.

Ponadto na miejscu, na wspomnianej stronie, można się oczywiście do woli rozglądać – są tu bowiem do wyboru zróżnicowane linie produktowe. Integra Smart to połączenie inteligentnych rozwiązań z wyróżniającym tę linię nowoczesnym wzornictwem. Szklane drzwi lodówek w czarnej wersji kolorystycznej wyposażone zostały w intuicyjny wyświetlacz sterowany dotykowo, pozwalający na proste przełączanie pomiędzy poszczególnymi funkcjami chłodzenia. Linię Integra wyróżniają funkcjonalne rozwiązania, wysoka jakość wykonania oraz minimalistyczne wzornictwo, nadające lodówkom niespotykaną lekkość. Anti-Bacteria System chroni przechowywane produkty przed rozwojem pleśni, bakterii, mikroorganizmów oraz powstaniem przykrego zapachu. Lodówki z linii Standard Plus cechuje wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły wykończenia oraz oczywiście wyjątkowa funkcjonalność.

Bardzo łatwo można z tego miejsca obejrzeć wszystkie produkty z każdej linii, czyli poszczególne modele lodówek, spośród których łatwo już wybrać tę, której się szukało, a jeśli nawet nie szukało, to jednak znalazło.

Żeby wspomóc indywidualną wyobraźnię każdego gościa na stronie, zadbano o właściwe inspiracje, czyli wizualizację uwzględniającą lodówkę w otoczeniu wszystkich elementów, które pojawiają się w nowoczesnej kuchni. Mało tego! Zadbano również o to, aby do wyobraźni przemówiły nie tylko tekst i fotografie, ale też obraz w postaci filmu, który prezentuje wszystkie zalety sztuki inteligentnego chłodzenia wywodzącej się z inteligentnego stylu na przykładzie lodówek Amica rocznik 2013.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)