Piotr i Paweł w Galerii Mallwowa

27 czerwca  br., o godz. 8.00, w Galerii Mallwowa w Skórzewie pod Poznaniem, otwieramy kolejny supermarket Piotr i Paweł.  Sklep na powierzchni  1160 m 2 i oferuje 15 tys.  asortymentu. Do obsługi klientów oddano 6 kas i 1 stoisko informacyjne. Otwarty  będzie siedem dni w tygodniu, od  poniedziałku do soboty, w godz. od  8.00- 22.00, w niedzielę 9.00-21.00. To 15. supermarket w aglomeracji poznańskiej. 

Piotr i Paweł w Galerii Mallwowa to 4 supermarket biorący udział w testowym programie 5 gwarancji, obok sklepu przy ul. Druskienickiej w Poznaniu, w Pabianicach przy ul. Zamkowej oraz w Koninie. 5 mocnych gwarancji, które wychodzą naprzeciw potrzebom wszystkich konsumentów w zakresie komfortu i jakości robienia zakupów oraz atrakcyjności cenowej:   

1.Produkty zawsze dostępne – Jeśli na półce jest widoczna etykieta cenowa jakiegoś produktu, musi on być w sklepie dostępny.  
2.Świeże produkty – W Piotrze i Pawle nie znajdziecie produktów przeterminowanych lub w ostatnim dniu przydatności do spożycia.
3.Sprawna obsługa przy kasach – Klient nie powinien stać w kolejce dłuższej niż czteroosobowa.
4.Niskie ceny – Gwarancja równie niskich cen jak w sklepach konkurencji.
5.Zgodność cen – Ceny widoczne na półkach nie mogą być wyższe od tych na paragonie zakupu.

Jeśli Klient zgłosi obsłudze sklepu  naruszenie którejś z tych gwarancji, otrzyma kupon zapewniający aż 15% rabatu na jednorazowe zakupy (szczegóły w sklepach i na stronie internetowej: www.piotripawel.pl .)

„5 gwarancji” supermarketów Piotr i Paweł to nowe, wyższe standardy w polskim handlu!Supermarkety Piotr i Paweł to sieć z polskim kapitałem, którą, od  ponad 22 lat, Klienci darzą ogromnym zaufaniem, ze względu na dużą ofertę asortymentową, niepowtarzalny klimat zakupów, efektowny wygląd sklepów i przede wszystkim profesjonalną obsługę. Takie  szczegóły jak: wystrój wnętrza, ekspozycja towarów, oświetlenie, są dla nas ważne, gdyż  to one decydują o komforcie  Klienta robiącego  zakupy.  W sieci Piotr i Paweł Klient jest  najważniejszy.
Piotr i Paweł oferuje   także produkty pod własnym brandem atrakcyjne cenowo i wysokiej jakości. Obecnie na półkach supermarketów sieci Piotr i Paweł można znaleźć ponad 400 produktów sygnowanych marką sieci. Do tego Klienci mogą  korzystać z systemu  kart rabatowych, które uprawniają, w zależności od wartości zakupów, do każdorazowej zniżki, od 3% – 5%.  
Pierwszy sklep Piotr i Paweł powstał w Poznaniu w 1990 roku. Dalszy dynamiczny rozwój i rosnące wymagania Klientów zaowocowały kolejnymi otwarciami w całej Polsce. Sieć supermarketów liczy  obecnie 90 sklepów.

Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI z Piotr i Paweł S.A. (PRESS BOX)