Chodź, pomaluj mój świat

Warto zakładać się w szczytnym celu. Szczególnie wówczas, kiedy można sprawić, aby świat podopiecznych z domów dziecka był bardziej kolorowy. Dzięki niezwykłej mobilizacji fanów na Facebooku firma Deante włączyła się w przedsięwzięcie zorganizowane przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców. W ramach akcji KolorujeMY łódzka marka przekazała produkty wyposażenia kuchni i łazienek, które pomogą odmienić przestrzeń Domów Dziecka.

Do generalnego remontu zostało wytypowanych 15 placówek z różnych części Polski, między innymi z Białegostoku, Częstochowy, Gdańska i Katowic. Należy zebrać produkty z każdej kategorii – od farb i gipsu po nowe okna, meble i oświetlenie. Wysokiej jakości baterie, zlewozmywaki, kabiny i ceramika od firmy Deante pozwolą zaaranżować kuchenno-łazienkową przestrzeń o wysokim standardzie.

Nadrzędnym celem akcji KolorujeMY jest oczywiście polepszenie warunków mieszkalnych dzieciaków, których los nie rozpieszczał. Jednak wiąże się z tym znacznie więcej korzyści, ponieważ przytulny dach nad głową daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Niestety, domy dziecka zwykle są ponure, zniszczone i przygnębiające. Odnawianie i upiększanie dziecięcej przestrzeni ma na celu stworzenie przytulnej atmosfery, choć trochę przypominającej prawdziwe ciepło rodzinnego domu. Milsze i ładniejsze otoczenie przynajmniej częściowo wynagrodzi dzieciom trudne przeżycia, poprawi samopoczucie i pozwoli uwierzyć w bardziej kolorowe jutro.


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)