Uwaga! Nadciąga największy Harlem Shake w Rzeszowie!

Już 22 czerwca Rzeszów ogarnie gorączka Harlem Shake – niezwykle zaraźliwe i błyskawicznie rozprzestrzeniające się zjawisko. W samo południe przed sklepem Media Markt Rzeszów mieszkańcy miasta staną do wspólnej, szalonej zabawy. Rzeszów opanują radość i żywiołowy taniec, a to wszystko w ramach akcji Media Markt Rzeszów i Radia Eska „Zrób z nami Największy Harlem Shake w Rzeszowe”.

Harlem Shake to coś więcej niż taniec – to entuzjazm i zabawa w czystej postaci!

Od kilku miesięcy na całym świecie grupy przyjaciół, sąsiadów i współpracowników skrzykują się, by wspólnie zatańczyć i nagrać charakterystyczny układ Harlem Shake. Według szacunków na całym świecie gorączka Harlem Shake opanowała setki tysięcy osób. Nagrania swoich występów opublikowali w sieci m.in. żołnierze, studenci, sportowcy a nawet pływacy pod wodą. 22 czerwca do listy zainfekowanych gorączką dołączą mieszkańcy Rzeszowa.

Akcja „Zrób z nami największy Harlem Shake w Rzeszowie” rozpocznie się o godzinie 12.00 na parkingu przed sklepem Media Markt Rzeszów przy ulicy Rejtana 36. Zabawa rozpocznie się od konkursu na najlepsze przebranie. Pięć osób w najzabawniejszych strojach utrzymanych w stylu Harlem Shake otrzyma od jury karty podarunkowe Media Markt o wartości 200 zł każda. Następnie każdy z pięciorga zwycięzców odtańczy solówkę, która trafi do oficjalnego klipu akcji „Zrób z nami największy Harlem Shake w Rzeszowie”.

Kolejnym etapem będzie właściwa zabawa, podczas której wszyscy przybyli wspólnie odtańczą Harlem Shake. Występ będzie filmowany i… oceniany. Spośród wszystkich uczestników imprezy jury wyłoni kolejnych 5 osób, które będą wyróżniały się najbardziej oryginalnym tańcem. Także do nich trafią karty podarunkowe Media Markt.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa do udziału w akcji „Zrób z nami największy Harlem Shake w Rzeszowie” – mówi dyrektor Media Markt Rzeszów. –  To okazja do beztroskiej, szalonej zabawy, podczas której można także wygrać atrakcyjne nagrody. 22 czerwca musicie być z nami!

Całe wydarzenie zostanie sfilmowane, a nagranie trafi do serwisu Youtube.com.
Szczegóły imprezy na www.mediamarkt.pl/rzeszow , Facebooku oraz na www.eska.pl .

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )