Nowy świat lodówek

Amica wciąż zaskakuje konsumentów, zwłaszcza użytkowników AGD. Stale proponuje coś nowego, odkrywczego. Nie spoczywa na laurach, jakie po drodze zdobywa, lecz konsekwentnie przeciera szlaki, wyznacza trendy. Jeśli nie macie nic przeciwko temu, w czerwcu zaskoczy was lodówkami. Tuż przed spodziewanymi letnimi upałami.

Współczesną wizytówką Amiki stał się design. Budzący zachwyt, doceniany jak świat długi i szeroki i wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą. Wyróżnia ją zdecydowanie od innych, dlatego można mówić o czymś naprawdę wyjątkowym. Nowe sprzęty cieszą oko i napawają dumą – bo oto w swoim domu, a nie za siedmioma górami, siedmioma rzekami i siedmioma lasami można mieć coś, co jest trendy i na topie, a w dodatku dostępne dla bardzo szerokiego grona użytkowników. Szlak przetarły piekarniki, z których Amica słynie od lat – zwłaszcza najnowsza linia Integra. Mamy bowiem do czynienia z firmą, która jest uznawana za eksperta w zakresie sprzętu grzejnego, a także z marką, jaka jest obdarzana najwyższym zaufaniem konsumentów. Teraz przyszła kolej na pozostałe urządzenia AGD.

Wyjątkowy design nowych lodówek nie tylko je wyróżnia. Robi wprost niesamowite wrażenie. Proszę sobie bowiem wyobrazić poczciwą domową chłodziarkę ze szklanymi drzwiami, ale nie takimi przezroczystymi, jak te urządzenia z napojami w sklepach czy lokalach gastronomicznych, tylko białymi lub czarnymi, do wyboru. Z uwagi na takie tworzywo linię nowych lodówek można połączyć z kompletną linią sprzętu grzejnego Amiki – piekarnikiem, płytą i okapem. W ten sposób uzyska się jednolitość i harmonię, co jest niezwykle istotne w przypadku idealnej nowoczesnej kuchni. To znaczy takiej, która jest zaplanowana i wykonana z głową dla potrzeb użytkownika, a nie skomponowana z przypadkowych elementów gromadzonych przez lata albo nawet pokolenia.

W zestawieniu z konkurencją – poza oczywiście wspomnianym designem – przewagę daje Amice funkcjonalność sprzętu i najwyższa jakość wykonania. Połączenie nowoczesnego designu z technologią to inteligentny styl, rozpoznawalny dla coraz szerszego kręgu odbiorców. Nowa oferta lodówek to kolejny jego przejaw. Może ona nieźle na rynku zamieszać, tak jak to stało się z piekarnikami, gdzie komunikację dotyczącą programatora Smart połączono z inteligentną grą Agnieszki Radwańskiej. Już wtedy było wiadomo, że Amica nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Więcej – wszystko wskazywało na to, że tak to się na dobre dopiero zaczyna. To naprawdę nowy lepszy świat.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)