GROHE Minta Touch – czystość w zasięgu ręki

Nowa seria armatury kuchennej: komfort i ułatwienie codziennych zajęć w kuchni  

Nadeszła nowa era w strefie kuchni: GROHE Minta Touch. To wyjątkowa hybrydowa bateria, którą można włączyć na dwa sposoby.  Jak sama nazwa baterii wskazuje, uruchomienie strumienia wody następuje poprzez lekkie dotknięcie wylewki. Jest to rozwiązanie niezwykle proste, higieniczne, bardzo solidne, a do tego przyczyniające sie do dużej oszczędności wody. To właśnie zastosowana innowacyjna technologia EasyTouch umożliwia regulowanie strumieniem wody.

Jednocześnie armatura wyposażona jest w klasyczną dźwignię, za pomocą której  możemy w tradycyjny sposób włączać lub wyłączać wodę.

Bateria GROHE Minta Touch to wyraz techniki, łączącej standardowe sprawdzone rozwiązania z zupełnie nowym wymiarem komfortu dla codziennych zajęć w kuchni.

Bateria dostępna jest w dwóch wersjach jeśli chodzi o kształt: w eleganckiej postaci litery C oraz w szykownej formie litery L. Obie wersje zaopatrzone są w opcję wyciąganej wylewki – GROHE Minta Touch gwarantuje  perfekcyjny strumień wody w każdej sytuacji.

Brudne, tłuste lub lepkie dłonie? Teraz włączenie wody nie stanowi już problemu, wystarczy jedynie lekkie dotknięcie wierzchem dłoni, nadgarstkiem albo przedramieniem i wszystko staje sie proste, a armatura i kuchnia pozostają w czystości. Kiedy ręce są czyste, wówczas oczywiście uruchomić wodę można standardowo, za pomocą ergonomicznej dźwigni, która dzięki zastosowanej technologii  GROHE SilkMove® porusza się płynnie i precyzyjnie.

Bateria Minta Touch może być też bez problemu obsługiwana przez dzieci: zastosowana technologia EasyTouch wyklucza możliwość poparzenia się, ponieważ  dotyk uruchamia tylko zimną wodę. Ten, kto jednak nie chce zrezygnować z ciepłej wody, może ustawić za pomocą urządzenia Grotherm Micro indywidualnie dopasowaną temperaturę wody. Ten mały termostat gwarantuje jednocześnie stuprocentową ochronę przed poparzeniem się.

GROHE Minta Touch to połączenie estetyki i funkcjonalności. Dzięki zastosowanej technologii GROHE StarLight® chromowana powierzchnia pozostaje przez wiele lat lśniąca i odporna na odbarwienia i zmatowienia, gwarantując trwałe piękno armatury, komfort użytkowania i pewność, że detale baterii zawsze będą oczarowywać swoją nieskazitelnością i pięknem.

GROHE Minta Touch – nowy wymiar komfortu

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)